Oferta > Ciśnieniomierze mechaniczne polskiej marki GESS
Oferujemy niezawodne, wysokiej klasy ciśnieniomierze mechaniczne, które są idealne w profilaktyce zdrowotnej. Każdy proponowany przez nas model to polski ciśnieniomierz, który doskonale sprawdzi się w szpitalu, przychodni lub w gabinecie lekarskim, ale także może być użytkowany w domu do samokontroli ciśnienia krwi.

Jako doświadczony producent ciśnieniomierzy, posiadamy nie tylko kompleksową wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych najnowszych aparatów do mierzenia ciśnienia krwi, ale także dobrze znamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Każdy oferowany przez nas ciśnieniomierz mechaniczny został wyprodukowany z uwzględnieniem tych aspektów.

Udostępniamy szeroki asortyment nowoczesnych ciśnieniomierzy, które łączą w sobie wysoką precyzje pomiaru, niezwykle intuicyjną obsługę, dużą trwałość i łatwość w transporcie. Każdy model ciśnieniomierza mechanicznego został wykonany z najwyższą dokładnością, charakteryzuje się dużą solidnością, a do tego posiada bardzo czytelny manometr, ułatwiający odczyt pomiaru.

Każdy nasz ciśnieniomierz mechaniczny został wyposażony w nowoczesny, wygodny dla pacjenta mankiet zapinany na rzep. W komplecie znajduje się także stetoskop GESS (opcjonalnie) oraz eleganckie i funkcjonalne etui. Wszystkie aparaty do mierzenia ciśnienia krwi posiadają gwarancję (do 24 do 60 miesięcy).

Proponowane przez nas ciśnieniomierze marki GESS zostały zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH, co gwarantuje ich wysoką jakość i dużą dokładność wskazań. Każdy ciśnieniomierz GESS posiada wszystkie wymagane w Polsce walidacje i certyfikaty.

Oferujemy szeroką gamę modeli ciśnieniomierzy mechanicznych, dlatego każdy bez problemu dobierze odpowiedni aparat do swoich potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciśnieniomierzy mechanicznych GESS!
GESS OPTIMUM
GESS DELUX
GESS STANDARD
GESS RESCUE
GESS RESCUE BIG BEN
GESS DESK

KONTAKT

Admed
ul.Hallera 8
82-500 Kwidzyn

info@gess.com.pl
tel. 055 273 25 18
fax. 055 261 01 25

Wyślij