Oferta > Ciśnieniomierze mechaniczne polskiej marki GESS

GESS RESCUE

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE   Wysokiej klasy, profesjonalny ciśnieniomierz zegarowy stołowo-ścienny GESS RESCUE to idealne rozwiązanie dla wszystkich przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Zastosowane w tym modelu rozwiązanie sprawia, że ten aparat do mierzenia ciśnienia krwi można bez przesady nazwać wielofunkcyjnym i uniwersalnym urządzeniem. Ciśnieniomierz GESS RESCUE można z powodzeniem zawiesić na ścianę lub umieścić na blacie podczas użytkowania.

Proponowany tutaj ciśnieniomierz to połączenie wysokiej precyzji pomiarów, szybkości działania, najlepszej jakości i trwałości wszystkich elementów aparatu, a także bardzo intuicyjna, łatwa obsługa. W prezentowanym modelu zastosowano manometr w metalowej, okrągłej obudowie, która ogranicza podatność jego mechanizmu na uszkodzenia. Do tego tarcza manometru jest bardzo przejrzysta i duża – jej średnica wynosi 125 mm (z obudową – 160 mm), co dodatkowo ułatwia odczyt pomiaru nawet z daleka.

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE posiada niezwykle wytrzymały i odporny na przetarcia mankiet GESS 0661 ver.2, wykonany z tkaniny bawełnianej lub nylonowej (opcjonalne). Dodatkowo w mankiecie zastosowano rozwiązania, które znacznie ułatwiają jego zakładanie i umieszczanie na ramieniu. Do mocowania użyto szerokiej taśmy rzep, a także metalowego ringu (klamra). W zestawie znajduje się także bardzo trwała gruszka z zaworem. Gwarancja: 24 miesiące.

Zapraszamy do składania zamówień!

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

GESS OPTIMUM
GESS DELUX
GESS STANDARD
GESS RESCUE
GESS RESCUE BIG BEN
GESS DESK

KONTAKT

Admed
ul.Hallera 8
82-500 Kwidzyn

info@gess.com.pl
tel. 055 273 25 18
fax. 055 261 01 25

Wyślij