Oferta > Ciśnieniomierze mechaniczne polskiej marki GESS

GESS DESK

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS DESK
Nowoczesny, wysokiej klasy ciśnieniomierz mechaniczny (sprężynowy)GESS DESK, który można zarówno powiesić na ścianie, jak i położyć na blacie. To sprawia, że urządzenie jest uniwersalne i może być wykorzystywane w różnych sytuacjach i miejscach.

Należy podkreślić, że model GESS DESK jest idealną alternatywą dla aparatów rtęciowych. W tych ostatnich szkodliwa dla ludzkiego organizmu rtęć jest wykorzystywana jako czynnik, który równoważy ciśnienie w mankiecie podczas dokonywania pomiaru. W przypadku aparatów sprężynowych rtęć została wyeliminowana na rzecz mechanizmu aneroidowego, który zmienia wartość ciśnienia w mankiecie na właściwe wskazanie manometru.

Polski ciśnieniomierz GESS DESK posiada solidną obudowę z tworzywa sztucznego, charakteryzuje się bardzo wysoką dokładnością pomiarów, a do tego jest intuicyjny w obsłudze. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz najlepsze materiały, użyte do produkcji ciśnieniomierza, sprawiają, że model GESS DESK jest urządzeniem, które może być użytkowane intensywnie nawet przez wiele lat.

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS DESK posiada niezwykle trwały mankiet GESS 0661 ver.2 , wykonany z bawełny lub nylonu (opcjonalne). Zastosowano tu bardzo wygodny sposób mocowania z wykorzystaniem taśmy rzep oraz ringu metalowego (klamry). W zestawie jest także gruszka z zaworem . Gwarancja: 24 miesiące.   Zachęcamy do składania zamówień już teraz!  

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

GESS OPTIMUM
GESS DELUX
GESS STANDARD
GESS RESCUE
GESS RESCUE BIG BEN
GESS DESK

KONTAKT

Admed
ul.Hallera 8
82-500 Kwidzyn

info@gess.com.pl
tel. 055 273 25 18
fax. 055 261 01 25

Wyślij