Oferta > Akcesoria medyczne najwyższej jakości

MANKIET GESS - STANDARD ver.2

Mankiet GESS Standard do ciśnieniomierza ver. 2

Nowa wersja mankietu GESS Standard – jeszcze bardziej ulepszona i jeszcze bardziej wytrzymała. Postawiliśmy tutaj na połączenie wysokiej funkcjonalności i trwałości. Dzięki temu, mankiet GESS będzie służył jeszcze dłużej wszystkim użytkownikom ciśnieniomierzy.
 
Mankiet dostępny jest w dwóch wersjach:
 
 
  • z 1 wężykiem;
  • z 2 wężykami.
 
Oferowany przez nas mankiet GESS został wykonany z najwyższej jakości tkaniny, która charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością. Powierzchnia tej tkaniny jest lekko śliska, a jednocześnie bardzo przyjemna w dotyku. To znacznie zwiększa komfort użytkowania mankietu i całego aparatu do mierzenia ciśnienia krwi. Dodatkowo wykorzystana tu tkanina cechuje się wysoką odpornością na zabrudzenia.
 
Mankiet GESS jest bardzo łatwy w zapinaniu, dzięki wykorzystaniu szerokiej (100 mm) i mocnej taśmy typu rzep. System mocowania został dodatkowo uzupełniony metalową klamrą, która pozwala odwrócić kierunek zapinania.
 
Mankiet w wersji standardowej przeznaczony jest dla obwodu ramienia od 22 do 32 cm. Dla większego obwodu polecamy wersję mankietu powiększoną, która również znajduje się w naszej ofercie.
 
Wymiary mankietu: 50 x 14 cm.
 
Dętka jest wymienna, została zespolona z mankietem w taki sposób, aby można było ją wymieniać.
 
Mankiet GESS pasuje do wszystkich dostępnych na rynku naramiennych modeli ciśnieniomierzy zegarowych i elektronicznych. To sprawia, że jest produktem uniwersalnym, a do tego bardzo estetycznym.
 
Zapraszamy do zamawiania!

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 GoMed.pl | projekt i wykonanie: HoneyComb Studio