Oferta > Wysokiej klasy termometr bezdotykowy
Nasza hurtownia medyczna oferuje szeroki asortyment akcesoriów medycznych, które doskonale uzupełnią sprzęty medyczne wykorzystywane w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich, a także używane w domach. Realizujemy zarówno duże, jak i małe zamówienia, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny.

Proponujemy mankiety do ciśnieniomierzy w bardzo szerokiej gamie, zarówno standardowe, jak i powiększone, dla dzieci oraz nastolatków (ramienne i udowe). Każdy mankiet został starannie wykonany z najlepszej jakości materiałów, charakteryzuje się wysoką estetyką i funkcjonalnością, może być wykorzystywany zarówno do celów profesjonalnych w szpitalach i przychodniach, jak i do użytku domowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo także trwałe oraz wygodne w użyciu młotki neurologiczne w specjalnie przygotowanych zestawach. Każdy młotek posiada precyzyjne wykończenie rączki i został wykonany z wysokiej jakości materiału.

Hurtownia medyczna AdMed to także wybór najlepszych na rynku manometrów do ciśnieniomierzy. Proponujemy manometr o wysokiej dokładności pomiarów, wykonany z trwałego materiału, który zapewni urządzeniu użytkowanie przez wiele lat.

Nasz asortyment akcesoriów to także gruszki do ciśnieniomierzy mechanicznych. To produkty trwałe, łatwe w wymianie i instalacji. Ich konstrukcja pozwala montować gruszki do różnych modeli ciśnieniomierzy, co sprawia, że są to uniwersalne produkty najwyższej jakości.

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do aparatów medycznych. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które zapewniają bezawaryjne działanie urządzeń, a także znacznie ułatwiają ich eksploatację. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe, aby zapewnić naszym klientom bardzo szybką realizację zamówień. Do tego służymy fachowym wsparciem w wyborze odpowiedniego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do urządzeń medycznych.
GESS TERMOMETR BEZDOTYKOWY

KONTAKT

Admed
ul.Hallera 8
82-500 Kwidzyn

info@gess.com.pl
tel. 055 273 25 18
fax. 055 261 01 25

Wyślij