Oferta > Stetoskopy GESS

GESS STANDARD

Stetoskop GESS STANDARD     Niezwykle nowoczesny, a do tego bardzo solidny stetoskop GESS STANDARD do manualnych ciśnieniomierzy, wykorzystywany przy osłuchiwaniu tonów Korotkowa. Produkt dostępny jest w wielu kolorach, zarówno z pojedynczą, jak i podwójną głowicą w zależności od modelu.
  Dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium, z jakiego została wykonana głowica, stetoskop jest nie tylko bardzo lekki i charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję, ale również zapewnia bardzo dobre parametry osłuchowe. Głowica została wyposażona w membranę o średnicy 1-3/4”. Jej obręcz wykonano w kolorze przewodów, a sama membrana jest bardzo przyjemna przy kontakcie ze skórą.
Dostępne są modele stetoskopu z głowicą:     pojedynczą; podwójną dla dorosłych; podwójną dla dzieci; noworodkową.   Takie rozwiązanie daje o wiele większą możliwość prawidłowego osłuchiwania zarówno przy diagnostyce dorosłych, jak i dzieci, niż wykorzystywanie tylko jednego typu głowicy bez względu na to, jakiego bada się pacjenta.   Chromowana lira stetoskopu charakteryzuje się wysoką estetyką, trwałością i funkcjonalnością. Można ją wygodnie regulować, co zwiększa komfort użytkowania stetoskopu, a dodatkowo lira została zakończona oliwkami ABS, które zwiększają poziom dopasowania.   System przewodów stetoskopu typu Y został wykonany z jednego kawałka tworzywa PCV, co sprawia, że jest bardzo odporny na uszkodzenia i odkształcenia.   Stetoskop GESS STANDARD to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie.   Zapraszamy do składania zamówień.

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

GESS STANDARD
GESS RAPPAPORT
GESS PROFESIONAL

KONTAKT

Admed
ul.Hallera 8
82-500 Kwidzyn

info@gess.com.pl
tel. 055 273 25 18
fax. 055 261 01 25

Wyślij