Oferta > Stetoskopy GESS

GESS PROFESIONAL

 

Stetoskop GESS PROFESSIONAL

Nowoczesny stetoskop internistyczny GESS PROFESSIONAL to idealne narzędzie do badania dorosłych i dzieci, które sprawdzi się w każdym gabinecie lekarskim. Najwyższej jakości materiały w połączeniu z ogromną precyzją wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi sprawia, że model tego stetoskopu jest skutecznym wsparciem w codziennej pracy lekarza.
 
W stetoskopie GESS PROFESSIONAL zastosowano membranę dwutonową (pływającą), która umożliwia osłuchiwanie tonów zarówno wysokich, jak i niskich w zależności od siły nacisku membrany na ciało pacjenta.
 
Ten model stetoskopu wyposażono w dren o idealnym, niezakłóconym przez sprężynę liry, kanale akustycznym. Dodatkowo ścianki drenu są bardzo grube, co sprawia, że skutecznie tłumią wszelkiego rodzaju pogłos otoczenia, tym samym zwiększają komfort pracy lekarza i dokładność badania.
Proponowany przez nas stetoskop GESS PROFESSIONAL posiada chromowaną, mocną lirę, co chroni ją przed przypadkowymi uszkodzeniami. Dodatkowo lira została zakończona samouszczelniającymi, miękkimi oliwkami usznymi (w komplecie – 2 sztuki), które nie zawierają żadnych alergenów.
Głowica stetoskopu GESS PROFESSIONAL została precyzyjnie wyprofilowana, dzięki czemu, zwiększa się komfort badania, a do tego wykonano ją z bardzo wysokiej jakości materiału.
 
Gwarancja: 5 lat.
 
 
To stetoskop właśnie dla Ciebie. Już dziś złóż zamówienie!
Zobacz inne produkty w tej kategorii:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 GoMed.pl | projekt i wykonanie: HoneyComb Studio