Oferta > inhalatory polskiej marki GESS

ZESTAW Akceroriów GESS Wawelus


Zestaw akcesoriów GESS WAWELUŚ

 
 
 

Kompletny zestaw do inhalatora dla dzieci GESS WAWELUŚ, który również znajduje się w naszej ofercie. Wysokiej jakości elementy, wykonane z największą precyzją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Polski producent zadbał tutaj o skuteczne połączenie najlepszych materiałów z wysokimi parametrami, co sprawia, że inhalator GESS WAWELUŚ wraz z tymi akcesoriami może działać optymalnie, a użytkownik wykorzysta w pełni zalety swojego urządzenia.

Należy bezwzględnie pamiętać, że do właściwego działania inhalatora i do prowadzenia skutecznych terapii, konieczna jest wymiana wszystkich akcesoriów urządzenia co 3-6 miesięcy w zależności od tego, jak często jest użytkowany inhalator. Na częstotliwość wymiany akcesoriów wpływa także rodzaj rozpylanych leków (na przykład przy używaniu kortykosteroidów najlepiej dokonywać wymiany co 4-5 miesięcy).

W proponowanym przez nas zestawie akcesoriów do inhalatora GESS WAWELUŚ znajdują się:

 
 
 
  • Nowoczesny nebulizator (pojemnik na lek) z bardzo skutecznym systemem zabezpieczającym przed wylaniem zawartości nawet przy przechyleniu pojemnika o 180 stopni.
  • Trwałe i doskonale wyprofilowane maski dla dzieci i dorosłych.
  • 5 sztuk filtrów powietrza (zaleca się wymianę co 20 godzin pracy inhalatora lub gdy wizualnie stwierdzi się zabrudzenie filtra).
  • Przewód powietrzny.
 
Już dziś zadbaj o swój inhalator i wymień jego akcesoria!
Skład Zestawu : Nebulizator GESS WAWELUS
                             Maski ( dzieci, dorośli ),
                             5 filtrów,
                             przewód,
                    
Zobacz inne produkty w tej kategorii:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 GoMed.pl | projekt i wykonanie: HoneyComb Studio