Oferta > inhalatory polskiej marki GESS

Smoczek do inhalacji

Smoczek do inhalacji
 

Inhalacje są bardzo skuteczne nie tylko u osób dorosłych i dzieci, ale również u niemowląt (na przykład usprawnienie pracy układu oddechowego, wsparcie w procesie leczenia, w przypadku kataru itd.). Niestety, często przeprowadzenie inhalacji u maluchów jest prawdziwym wyzwaniem dla rodziców. Nawet inhalator dla dziecka nie zawsze wyposażony jest w odpowiednie akcesoria. Rozwiązaniem na te problemy jest smoczek do inhalacji. Dzięki niemu możesz wyeliminować stres u niemowlęcia podczas aplikacji leku, co sprawia, że cała operacja staje się bardziej skuteczna i pozwala uniknąć rozdrażnienia dziecka.

 

 
Oferowany przez nas smoczek do inhalacji to nowoczesny model, wykonany ze specjalnie wyselekcjonowanego materiału, który pozwala na skuteczne wysterylizowanie smoczka lub jego wygotowanie. Smoczek do inhalacji GESS może być używany zarówno w inhalatorach tłokowych, jak i ultradźwiękowych. W obydwu rozwiązaniach sprawdza się idealnie.

 

Polecamy szczególnie używanie smoczka razem z inhalatorem dla dzieci GESS WAWELUŚ, który także znajdziesz w naszej ofercie. To doskonałe połączenie wszędzie tam, gdzie są małe dzieci.
 

 

Złóż zamówienie już dziś!

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 GoMed.pl | projekt i wykonanie: HoneyComb Studio