O nas

Jesteśmy polską firmą, dla której bardzo ważny jest przede wszystkim klient. To właśnie On jest źródłem i celem naszego sukcesu. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm we wszystkim, co robimy i w produktach, jakie oferujemy, ponieważ doskonale wiemy, że nasz klient zasługuje tylko na to, co najlepsze.

Pozwólcie, że zabierzemy Was w krótką wycieczkę w przeszłość, która pozwoli poznać nas nieco lepiej.

Nasza hurtownia medyczna powstała w 2000 roku. Na początku naszej działalności koncentrowaliśmy się na rozwijaniu sklepu medycznego i zarazem na rozwijaniu raczkującego wówczas jeszcze polskiego rynku medycznego. W tamtym czasie takich sklepów, jak nasz, było zaledwie kilkadziesiąt w Polsce. Dziś ich liczba jest szacowana na kilka tysięcy. Nie zamierzaliśmy jednak na tym poprzestać, ponieważ nasze cele zawsze były ambitne. Interesowały nas innowacyjne rozwiązania, które moglibyśmy zaproponować zarówno Polakom, jak i mieszkańcom innych krajów.

W 2007 roku przejęliśmy firmę Gomed Janusz Gorczyca, na której podwalinach zaczęliśmy budować naszą własną, nową polską markę GESS. Dziś już możemy pochwalić się jej duża rozpoznawalności zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Produkty z logo GESS oferuje tysiące sklepów internetowych, aptek i hurtowni medycznych.

Od tamtego czasu jesteśmy aktywni na targach medycznych na całym świecie, a jednocześnie systematycznie wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania i produkty, które z roku na rok doceniane są przez coraz większą liczbę klientów.

Od 2009 roku wprowadziliśmy do naszej oferty ciśnieniomierze automatyczne GESS, które szybko zdobywają uznanie. Najpierw zaproponowaliśmy ciśnieniomierz automatyczny ELITE 1, a po jego ogromnym sukcesie – model ELITE 2.
 
Jesteśmy również pionierami na rynku inhalatorów. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy na rynek inhalator dla dzieci o wdzięcznej nazwie WAWELUŚ. Wyprodukowaliśmy również smoczek do inhalacji, który pasuje do większości inhalatorów dostępnych w sprzedaży.

W 2010 roku zaproponowaliśmy nowy model uniwersalnego mankietu, który można stosować do większości dostępnych na rynku ciśnieniomierzy. Ten mankiet stał się prawdziwym hitem na całym świecie. Przygotowaliśmy go wraz z naszymi chińskimi przyjaciółmi.

W 2013 roku zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem DYNAMICZNA FIRMA 2012.

W 2016 roku nasze inhalatory przeszły z doskonałym wynikiem badania na Politechnice Warszawskiej pod względem przepływu oraz średniej wielkości cząsteczki (MMAD). W ten sposób wprowadziliśmy nowy standard na polskim rynku. Jesteśmy jedyną firmą w naszym kraju, która może pochwalić się takimi badaniami.
 
Nieustannie wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty i ciągle intensywnie się rozwijamy. Nasze ogromne doświadczenie na rynku, chęć zachowania najwyższych standardów i pasja w rozwijaniu produktów medycznych sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem do współpracy.

Najlepsze na rynku ciśnieniomierze automatyczne, mechaniczne, inhalatory i termometry bezdotykowe
 
Wysoka jakość w przystępnej cenie to nasze motto. Taki jest właśnie oferowany przez nas sprzęt medyczny. W tym obszarze nigdy nie chodzimy na kompromisy. Zawsze proponujemy tylko najlepsze rozwiązania.
 
Zaopatrujemy zarówno publiczne, jak i prywatne szpitale, przychodnie oraz gabinety lekarskie w całej Polsce, a także klientów indywidualnych. Jesteśmy polską marką, która nie ma kompleksów wobec zagranicznej i krajowej konkurencji. Zapewniamy szeroki asortyment sprzętu medycznego, wyprodukowanego z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprawdzonych rozwiązań.
 
Każdy nasz ciśnieniomierz to wysokiej klasy urządzenie, posiadające wszystkie wymagane walidacje i certyfikaty. Bez względu na to, czy wybierzecie Państwo ciśnieniomierz automatyczny, czy mechaniczny, zawsze możecie liczyć na niezawodność urządzenia i wysoką dokładność wskazań.
 
W naszym szerokim asortymencie nie brakuje również takiego produktu, jak inhalator. Proponujemy liczne modele naszej własnej marki GESS, dostosowane do różnych potrzeb i wymagań. Wszystkie inhalatory łączy wysoka niezawodność i długie działanie urządzeń.
 
Nasza oferta to również niezwykle precyzyjny termometr bezdotykowy, umożliwiający dokonywanie bardzo szybkich pomiarów i niezwykle doceniany na rynku medycznym. Proponuje także szeroką gamę akcesoriów medycznych (np. gruszki, manometry, mankiety do ciśnieniomierzy, młotki neurologiczne itp.) oraz niezawodne, trwałe stetoskopy.
 
Zapewniamy kompleksową obsługę, atrakcyjną cenę i błyskawiczną realizację zamówień. Nasz sukces zawdzięczamy zadowoleniu naszych klientów. Budujemy długofalowe relacje z naszymi kontrahentami, dostosowując elastycznie działania do ich potrzeb. Służymy profesjonalnym doradztwem i wsparciem na każdym etapie współpracy.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oraz gruntownej wiedzy naszych pracowników, możemy zapewnić ofertę na najwyższym poziomie i zaproponować najlepsze rozwiązania, dotyczące zaopatrzenia medycznego. Udostępniamy produkty bezpieczne, dokładnie przetestowane, przyjazne nie tylko dla lekarzy i pielęgniarek, ale także dla pacjentów. Dzięki temu, nasza oferta cieszy się od lat dużym zainteresowaniem i zaufaniem klientów. Umożliwiamy skompletowanie niezbędnego wyposażenia medycznego szybko i w jednym miejscu. W przypadku pytań dotyczących naszego asortymentu i niezawodnych produktów medycznych, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami, do czego serdecznie zachęcamy.

 
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do składania zamówień już dziś!

certyfikat badań dla inhalatora GESS

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 GoMed.pl | projekt i wykonanie: HoneyComb Studio