Stetoskopy

Stetoskop lekarski GESS

Nasza hurtownia medyczna oferuje szeroką gamę najwyższej jakości stetoskopów o bardzo dużej trwałości, eleganckie i poręczne, do tego zapewniające dużą czystość dźwięków. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Każdy nasz stetoskop został objęty wieloletnią gwarancją, która dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo użytkowania produktu i eliminuje ewentualne koszty związane z naprawą lub wymianą. Nasze stetoskopy są tak dobre, że nie boimy się gwarantować ich niezawodności. Sam przekonaj się o ich wysokiej jakości!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Stetoskop GESS RAPPAPORT

Stetoskop GESS RAPPAPORT  

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Stetoskop GESS PROFESSIONAL


Nowoczesny stetoskop internistyczny GESS PROFESSIONAL

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Stetoskop GESS STANDARD

Niezwykle nowoczesny stetoskop standardowy. Idealnie spełnia się przy badaniu ciśnienia.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.


Nasza bogata oferta obejmuje między innymi stetoskopy przeznaczone do manualnych ciśnieniomierzy. To produkt niezbędny do przeprowadzenia pomiaru tzw. metodą Korotkowa (od nazwiska rosyjskiego chirurga). Taki pomiar zaliczany jest do metod osłuchowych. Wysokiej klasy stetoskop jest tu niezbędny do osłuchiwania tętna i tym samym do identyfikacji ciśnienia skurczowego oraz rozkurczowego.

Proponujemy także różne modele nowoczesnych stetoskopów dla lekarzy. To podstawowe narzędzia diagnostyczne w gabinetach lekarskich, wykorzystywane i w kardiologii, i w internie. Dlatego muszą być niezawodne i powinny charakteryzować się bardzo wysokimi parametrami. W naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone stetoskopy o bardzo wysokiej jakości drenów przewodzących, posiadające niezwykle trwałe sprężyny liry, a także wyposażone w chromowane głowice, wykonane z najlepszego stopu cynku. To gwarantuje, że proponowane przez nas narzędzia mogą być wykorzystywane przez wiele lat bez awarii, a do tego charakteryzują się wysokimi parametrami osłuchowymi.

Każdy nasz stetoskop to połączenie zdobyczy najnowszej techniki, najlepszych materiałów i atrakcyjnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas odpowiedni dla siebie model stetoskopu bez względu na to, jak wysokie ma oczekiwania i wymagania. Polska marka GESS sprosta każdemu wyzwaniu zarówno w asortymencie stetoskopów, jak i innych produktów medycznych.

Zapraszamy!