Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki inwalidzkie elektryczne w ofercie Polskiej Marki GESS to wsparcie dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych. Każdy proponowany przez nas wózek inwalidzki elektryczny spełnia wysokie standardy, zapewniając maksymalną wygodę, komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy celem Twoich poszukiwań jest składany, elektryczny wózek inwalidzki czy skuter elektryczny terenowy - będziemy sukcesywnie rozbudowywać naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.

Do oferty Polskiej Marki GESS planujemy stopniowo wprowadzać:

Standardowe wózki inwalidzkie o napędzie elektrycznym

elektryczne wózki terenowe

kompaktowe, składane wózki akumulatorowe do użytku domowego 

pionizujące wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry


Elektryczny wózek inwalidzki - dla kogo? 

Wózki inwalidzkie elektryczne dla niepełnosprawnych to pojazdy przystosowane do samodzielnego poruszania się osób chorych oraz seniorów. W ich przypadku, wózek elektryczny to rozwiązanie pozwalające na sprawne poruszanie się po domu, ale i poza nim. Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym umożliwiają samodzielne wizyty w markecie czy obcowanie z naturą podczas spacerów w pobliskim parku. Dodatkowo, wózki elektryczne inwalidzkie stanowią codzienne wsparcie osobom z poważnymi urazami w obrębie kręgosłupa, po amputacji kończyn dolnych, chorym z dolegliwościami na tle neurologicznym oraz osłabionym ze względu na dojrzały wiek czy dolegliwości bólowe. 

Co wyróżnia elektryczne wózki inwalidzkie Polskiej Marki GESS?

Każdy proponowany wózek elektryczny dla inwalidów wyróżniają się dużą wygodą, stabilnością pojazdu, wykonaniem wszystkich elementów ze szczególną dbałością oraz co niezwykle istotne dla wszystkich kupujących - atrakcyjną ceną. Wózki dostępne w naszej ofercie wyposażone są w udogodnienia, które skutecznie zapobiegają upadkom - do takich akcesoriów należą między innymi pasy bezpieczeństwa czy kółka antywywrotne. Na szczególną uwagę w tym względzie zasługuje lekki składany wózek inwalidzki elektryczny I-Free GESS, zapewniający możliwie najwyższy komfort poruszania i jego bezpieczeństwo w niewygórowanej, rozsądnej cenie. 

Wiemy także, że wybór odpowiedniego wózka inwalidzkiego nie należy do najłatwiejszych - to inwestycja na wiele lat, a wózek elektryczny będzie towarzyszył Ci każdego dnia. Warto zwrócić uwagę na funkcjonalność, ale i wygodę siedziska oraz dodatkowe wyposażenie takie jak torba czy uchwyt na kule.  Jeśli wahasz się pomiędzy modelami i sam nie potrafisz zdecydować się na wybór - czekamy na Twój kontakt mailowy lub telefoniczny. Jesteśmy tu dla Ciebie by przedstawić Ci możliwe rozwiązania i rozwiać Twoje wątpliwości. 

Wózki inwalidzkie elektryczne GESS dla niepełnosprawnych i seniorów

Prezentujemy elektryczne wózki inwalidzkie z intuicyjnym systemem sterowania, dzięki czemu obsługa wózka będzie niezwykle prosta dla użytkownika bez względu na jego wiek. Znamy i rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego unikamy tworzenia wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym, który mogłyby okazać się kłopotliwy w codziennym użytkowaniu. Z tego samego powodu, początkowo proponujemy Państwu inwalidzki wózek elektryczny dla niepełnosprawnych z przeznaczeniem pokojowo-terenowym, który stanie się uniwersalnym pojazdem spełniającym potrzeby użytkowników niezależnie od powierzchni, po której będą chcieli się poruszać. Intensywnie pracujemy nad wprowadzeniem nowych modeli, dlatego czekamy na Państwa sugestie i opinie - czy niezawodny wózek elektryczny terenowy jest tym, na co czekasz, czy może Twoim największym marzeniem jest skuter inwalidzki dla niepełnosprawnych?

Wózek elektryczny inwalidzki za darmo - czy to możliwe?

Wiemy, że cena wózka inwalidzkiego elektrycznego jest dla niektórych zbyt wysoka. Trafiłeś do nas wpisując w wyszukiwarkę oddam wózek elektryczny za darmo dla niepełnosprawnych, ponieważ nie możesz pozwolić sobie na spory wydatek na nowy egzemplarz? Przeszukujesz oferty typu olx wózek elektryczny używany z nadzieją, że znajdziesz pojazd w dobrym stanie? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość - nawet jeśli nie możesz pozwolić sobie na zakup nowego wózka samodzielnie, możesz skorzystać z dofinansowania wózka elektrycznego PFRON, MOPS oraz NFZ. Wózki inwalidzkie elektryczne dofinansowanie mogą otrzymać z różnych źródeł - wystarczy spełnić warunki refundacji oraz złożyć wnioski w odpowiednim terminie. Wartość dofinansowania NFZ na podstawie zlecenia lekarskiego opatrzonego kodem p.130 wynosi 3000 zł, a PFRON wspiera niepełnosprawnych poprzez Program "Aktywny Samorząd", z którego dofinansowanie może wynieść nawet 25 000 złotych! Niektórzy zadowoleni klienci potwierdzają, że korzystając z tego wsparcia, otrzymali nowy wózek elektryczny inwalidzki niemal za darmo, ponieważ większość kosztów pokryły instytucje bądź fundacje. Nie czekaj ze swoim marzeniem -   zapytaj nas o to, jak zakupić wózek inwalidzki elektryczny GESS z dofinansowaniem.