Ciśnieniomierze zegarowe

Oferujemy niezawodne, wysokiej klasy profesjonalne ciśnieniomierze standardowe, które są idealne w profilaktyce zdrowotnej i są powszechnie stosowane jako ciśnieniomierze lekarskie. Każdy proponowany przez nas model to polski ciśnieniomierz, który doskonale sprawdzi się w szpitalu, przychodni lub w gabinecie lekarskim, ale także może być użytkowany w domu do samokontroli ciśnienia krwi. Sprawdź ciśnieniomierz lekarski Polskiej Marki GESS

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Ciśnieniomierz zegarowy GESS STANDARD

GESS STANDARD to jeden z najpopularniejszych modeli ciśnieniomierzy mechanicznych w naszej ofercie. Proponujemy wysokiej klasy ciśnieniomierz standardowy z niezwykle precyzyjnym manometrem. 

Laur konsumenta dla GESS

Ciśnieniomierz standard GESS RESCUE

Wysokiej klasy, profesjonalny ciśnieniomierz zegarowy stołowo-ścienny GESS RESCUE. Model ścienny i stołowy. Duży manometr ułatwia pomiar. Precyzyjny ciśnieniomierz lekarski 

Ciśnieniomierz stołowy GESS DESK

Nowoczesny, wysokiej klasy ciśnieniomierz standardowy (sprężynowy) GESS DESK, można powiesić na ścianie lub położyć na blacie. Idealne uzupełnienie każdego gabinetu lekarskiego.

Laur konsumenta dla GESS

Ciśnieniomierz standardowy GESS DELUX

Polski ciśnieniomierz GESS DELUX został wyposażony w duży manometr o średnicy tarczy 60 mm. 5 lat Gwarancji. Model doceniany za swoją wytrzymałość przez ratowników medycznych.

Laur konsumenta dla GESS


Jako doświadczony dystrybutor ciśnieniomierzy, posiadamy nie tylko kompleksową wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych najnowszych aparatów do mierzenia ciśnienia krwi, ale także dobrze znamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Oferowane przez nas zegarowe ciśnieniomierze lekarskie zostały wyprodukowane z uwzględnieniem tych aspektów. 

Udostępniamy szeroki asortyment nowoczesnych ciśnieniomierzy, które łączą w sobie wysoką precyzje pomiaru, niezwykle intuicyjną obsługę, dużą trwałość i łatwość w transporcie. Wszystkie mechaniczne ciśnieniomierze lekarskie Gess zostały wykonane z najwyższą dokładnością, charakteryzują się dużą solidnością, a do tego posiadają bardzo czytelny manometr, ułatwiający odczyt pomiaru.

Ciśnieniomierze zegarowe zostały wyposażone w nowoczesny, wygodny dla pacjenta mankiet zapinany na rzep. W komplecie znajduje się także stetoskop GESS (opcjonalnie) oraz eleganckie i funkcjonalne etui. Wszystkie aparaty do mierzenia ciśnienia krwi posiadają gwarancję (do 24 do 60 miesięcy).

Proponowane przez nas profesjonalne ciśnieniomierze lekarskie marki GESS zostały zarejestrowane jako urządzenia medyczne w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, co gwarantuje ich wysoką jakość i dużą dokładność wskazań. Każdy ciśnieniomierz GESS posiada wszystkie wymagane w Polsce walidacje i certyfikaty.

Nasze ciśnieniomierze zegarowe oferujemy zróżnicowane w sześciu modelach, dlatego każdy bez problemu dobierze odpowiedni aparat do swoich potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciśnieniomierzy mechanicznych GESS!