Ciśnieniomierz standard GESS RESCUE Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Ciśnieniomierz standard GESS RESCUE Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Ciśnieniomierz standard GESS RESCUE

Profesjonalny ciśnieniomierz zegarowy GESS RESCUE. Model ścienny i stołowy. Duży manometr ułatwia pomiar.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE  

 

Wysokiej klasy, profesjonalny ciśnieniomierz zegarowy stołowo-ścienny GESS RESCUE to idealne rozwiązanie dla wszystkich przychodni, szpitali i gabinetów lekarskich. Zastosowane w tym modelu rozwiązanie sprawia, że ten aparat do mierzenia ciśnienia krwi można bez przesady nazwać wielofunkcyjnym i uniwersalnym urządzeniem. Ciśnieniomierz GESS RESCUE można z powodzeniem zawiesić na ścianę lub umieścić na blacie podczas użytkowania.

 

Proponowany tutaj ciśnieniomierz to połączenie wysokiej precyzji pomiarów, szybkości działania, najlepszej jakości i trwałości wszystkich elementów aparatu, a także bardzo intuicyjna, łatwa obsługa. W prezentowanym modelu zastosowano manometr w metalowej, okrągłej obudowie, która ogranicza podatność jego mechanizmu na uszkodzenia. Do tego tarcza manometru jest bardzo przejrzysta i duża – jej średnica wynosi 125 mm (z obudową – 160 mm), co dodatkowo ułatwia odczyt pomiaru nawet z daleka.

 

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE posiada niezwykle wytrzymały i odporny na przetarcia mankiet GESS 0661 ver.2, wykonany z nylonu. Dodatkowo w mankiecie zastosowano rozwiązania, które znacznie ułatwiają jego zakładanie i umieszczanie na ramieniu. Do mocowania użyto szerokiej taśmy rzep, a także metalowego ringu (klamra). W zestawie znajduje się także bardzo trwała gruszka z zaworem.

 

Gwarancja: 24 miesiące.

 

Zapraszamy do składania zamówień!

BK2009/1

Specyficzne kody

Powiązane artykuły na blogu