Ciśnieniomierz na statywie BIG BEN Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Ciśnieniomierz na statywie BIG BEN Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Ciśnieniomierz na statywie BIG BEN

Funkcjonalny, profesjonalny ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE BIG BEN. Wersja na statywie jezdnym. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Laur konsumenta dla GESS

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE BIG BEN

 

Niezwykle funkcjonalny, profesjonalny ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE BIG BEN to niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego, przychodni i szpitala. Jako doświadczony dystrybutor ciśnieniomierzy, prezentujemy w tym modelu na optymalnym połączeniu najlepszych, wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i prostej, wygodnej obsługi.

 

W ciśnieniomierzu GESS RESCUE BIG BEN zastosowano bardzo duży manometr z tarczą o średnicy 125 mm (z obudową – 160 mm), co sprawia, że wskazania są bardzo czytelne nawet z daleka. Dodatkowo mechanizm manometru został umieszczony w solidnej, okrągłej metalowej obudowie. Takie rozwiązanie zwiększa trwałość urządzenia i chroni go przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Obudowa została także zabezpieczona przed korozją.  

 

Ciśnieniomierz zegarowy GESS RESCUE BIG BEN został umieszczony na bardzo stabilnej podstawie jezdnej, która także została wykonana z metalu. Dzięki temu, można łatwo przemieszczać aparat do mierzenia ciśnienia krwi i używać go na przykład bezpośrednio przy łóżku pacjenta. Dodatkowo wykonawca zamontował pod manometrem bardzo funkcjonalną, metalową półkę, gdzie można umieścić gruszkę i mankiet, gdy urządzenie nie jest użytkowane.  

 

Model GESS RESCUE BIG BEN posiada bardzo wygodny i odporny na przetarcia mankiet GESS 0661 ver. 2, zapinany na szeroką taśmę rzep, a także posiadający specjalny ring metalowy, ułatwiający mocowanie. W zestawie znajduje się również gruszka z zaworem.  

 

Gwarancja: 24 miesiące.  

 

Złóż zamówienie już teraz!

  • zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC znanej jako MDD
  • Zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych, opublikowanej w Dzienniku Ustaw Nr 107, poz. 679. każdy wyrób medyczny wprowadzany do obrotu i wprowadzany do używania na terenie RP musi być oznakowany znakiem CE. "Wyroby oznakowuje się znakiem CE po przeprowadzeniu odpowiednich dla wyrobów procedur oceny zgodności, potwierdzających, że wyrób spełnia odnoszące się do niego wymagania zasadnicze." (Art. 11 Ustawy)

BK2009

Specyficzne kody

Powiązane artykuły na blogu