Ciśnieniomierz na statywie BIG BEN Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Ciśnieniomierz na statywie BIG BEN Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Ciśnieniomierz na statywie BIG BEN

Funkcjonalny, profesjonalny ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE BIG BEN. Wersja na statywie jezdnym. Dokładny i precyzyjny pomiar 

Laur konsumenta dla GESS

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE BIG BEN

 

Niezwykle funkcjonalny, profesjonalny ciśnieniomierz mechaniczny GESS RESCUE BIG BEN to niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego, przychodni i szpitala. Jako bardzo doświadczony producent ciśnieniomierzy, firma AdMed skupiła się w tym modelu na optymalnym połączeniu najlepszych, wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i prostej, wygodnej obsługi.

 

W ciśnieniomierzu GESS RESCUE BIG BEN zastosowano bardzo duży manometr z tarczą o średnicy 125 mm (z obudową – 160 mm), co sprawia, że wskazania są bardzo czytelne nawet z daleka. Dodatkowo mechanizm manometru został umieszczony w solidnej, okrągłej metalowej obudowie. Takie rozwiązanie zwiększa trwałość urządzenia i chroni go przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Obudowa została także zabezpieczona przed korozją.  

 

Ciśnieniomierz zegarowy GESS RESCUE BIG BEN został umieszczony na bardzo stabilnej podstawie jezdnej, która także została wykonana z metalu. Dzięki temu, można łatwo przemieszczać aparat do mierzenia ciśnienia krwi i używać go na przykład bezpośrednio przy łóżku pacjenta. Dodatkowo producent zamontował pod manometrem bardzo funkcjonalną, metalową półkę, gdzie można umieścić gruszkę i mankiet, gdy urządzenie nie jest użytkowane.  

 

Model GESS RESCUE BIG BEN posiada bardzo wygodny i odporny na przetarcia mankiet GESS 0661 ver. 2, zapinany na szeroką taśmę rzep, a także posiadający specjalny ring metalowy, ułatwiający mocowanie. W zestawie znajduje się również gruszka z zaworem.  

 

Gwarancja: 24 miesiące.  

 

Złóż zamówienie już teraz!

BK2009

Specyficzne kody