OFERTA

Profesjonalny sprzęt medyczny wysokiej jakości.

 

Proponujemy najlepsze rozwiązania i zapewniamy kompleksową obsługę. Dla nas działanie na medycznym rynku to nie tylko biznes, ale przede wszystkim misja. Chcemy, aby dzięki naszym produktom, praca lekarzy i pielęgniarek stała się łatwiejsza i bardziej komfortowa, a pacjenci mogli liczyć na profesjonalną diagnostykę i leczenie z wykorzystaniem najlepszych sprzętów medycznych.

 

Przygotowaliśmy szeroką gamę produktów nowoczesnych, trwałych i gruntownie przetestowanych. Niezawodność, wysoka funkcjonalność i przystępna cena to filary, na których zbudowaliśmy naszą ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

 

Przygotowaliśmy bogaty wybór akcesoriów medycznych, wśród których proponujemy eleganckie zestawy młotków neurologicznych, trwałe gruszki do ciśnieniomierzy, wytrzymałe na czynniki zewnętrzne manometry, jak również wiele modeli mankietów do ciśnieniomierzy.

 

Oferujemy również innego rodzaju produkty, jak na przykład ciśnieniomierz automatyczny oraz mechaniczny, który charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania oraz bardzo dokładnymi odczytami (wiele modeli, posiadających zróżnicowane cechy i funkcje). Proponujemy także polski inhalator marki GESS w różnych wariantach oraz liczne akcesoria do inhalatorów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także trwałe stetoskopy, wykonane z najnowocześniejszych, innowacyjnych materiałów, posiadające najlepsze rozwiązania konstrukcyjne. A może potrzebny jest termometr bezdotykowy, którym zmierzymy nie tylko temperaturę ciała, ale także na przykład temperaturę cieczy lub kaszki? Takie produkty również proponuje nasza hurtownia medyczna.

 

Umożliwiamy wygodne składanie zamówień, zapewniamy błyskawiczną realizację dostaw, a także kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową. Już dziś warto sprawdzić, dlaczego klienci cenią sobie współpracę z nami. U nas wysoka jakość nie jest tylko pustym sloganem. Świadczą o tym proponowane przez nas produkty i rozwiązania dotyczące asortymentu medycznego.

 

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i do kontaktu.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Ciśnieniomierz GESS ELITE

Naramienny ciśnieniomierz automatyczny GESS ELITE  to bardzo komfortowy aparat, za pomocą którego każdy zmierzy łatwo ciśnienie krwi. Elite charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu.

Laur konsumenta dla GESS

GESS Termometr bezdotykowy


Termometr bezdotykowy polskiej marki GESS to owoczesny model , w którym zastosowano innowacyjne rozwiązania.

Termometr bezdotykowy testowany klinicznie 

Inhalator GESS MAJA

Uniwersalny i niezawodny inhalator tłokowy GESS MAJA. Wysokie parametry inhalatora i najnowsze rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że produkt może być wykorzystywany w terapii antybiotykowej

Stetoskop GESS RAPPAPORT

Stetoskop GESS RAPPAPORT  

 

Rappaport to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. W stetoskopie marki GESS postawiono przede wszystkim na wysoką jakość i najnowsze rozwiązania konstrukcyjne.

Stetoskop GESS PROFESSIONAL


Nowoczesny stetoskop internistyczny GESS PROFESSIONAL. W stetoskopie zastosowano membranę dwutonową (pływającą), która umożliwia osłuchiwanie tonów zarówno wysokich, jak i niskich

Manometr GESS

Manometr zegarowy/sprężynowy do ciśnieniomierza lekarskiego standardowego wykonany z solidnych materiałów. Wytrzymały i precyzyjny.

Laur konsumenta dla GESS

Ciśnieniomierz zegarowy GESS STANDARD

GESS STANDARD to jeden z najpopularniejszych modeli ciśnieniomierzy mechanicznych w naszej ofercie. Proponujemy wysokiej klasy ciśnieniomierz standardowy z niezwykle precyzyjnym manometrem. 

Laur konsumenta dla GESS

Inhalator GESS WAWELUŚ

Nowoczesny inhalator dla dziecka, który sprawi, że Twój maluch chętnie będzie korzystał z tego urządzenia. Inhalator GESS WAWELUŚ charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania.

Uniwersalna gruszka do ciśnieniomierza (pompka)

Lateksowa gruszka do ciśnieniomierza zegarowego. Niezwykle trwała gruszka polskiej marki GESS, którą można zamontować do większości dostępnych na rynku ciśnieniomierzy mechanicznych / zegarowych

Laur konsumenta dla GESS

Stetoskop GESS STANDARD

Niezwykle nowoczesny stetoskop standardowy. Idealnie spełnia się przy badaniu ciśnienia. Standardowe wyposażenie torby pielęgniarki.