Ciśnieniomierze automatyczne

Oferujemy szeroką gamę wysokiej klasy ciśnieniomierzy automatycznych GESS, które charakteryzują się dużą intuicyjnością i łatwością obsługi, a także są trwałe i niezawodne. Nasze ciśnieniomierze są niezwykle komfortowe w użytkowaniu. W produkcji postawiono tutaj przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne oraz na użycie wysokiej jakości podzespołów. Dzięki temu, każdy ciśnieniomierz automatyczny GESS to urządzenie, które może być użytkowane bezawaryjnie przez wiele lat.

Ciśnieniomierze automatyczne są stosowane najczęściej w użytkowaniu domowym i dlatego polecamy je szczególnie klientom indywidualnym (samokontrola ciśnienia), jednak proponowane przez nas modele są tak dobrej jakości, że można mierzyć nimi ciśnienie krwi również w gabinetach lekarskich.

Automatyzacja pracy naszych ciśnieniomierzy dotyczy wszystkich aspektów ich funkcjonowania: od pompowania powietrza, poprzez detekcję poziomu ciśnienia, aż po wyświetlanie wyniku pomiaru. Duże i dokładne wyświetlacze proponowanych przez nas modeli ciśnieniomierzy pokazują bardzo precyzyjne i czytelnie wyniki pomiaru ciśnienia. Zalety naszych aparatów to również małe wymiary (łatwość przechowywania), brak konieczności używania tylko na stabilnym podłożu oraz łatwość obsługi.

Każdy z oferowanych przez nas ciśnieniomierzy automatycznych marki GESS posiada funkcję detektora arytmii i pamięci pomiaru. Dodatkowo aparaty zostały wyposażone we wskaźnik WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), ułatwiający interpretację pomiaru (wyniki są umieszczane w odpowiednich przedziałach ciśnienia tętniczego krwi - od optymalnego do ciężkiego nadciśnienia krwi).


Stawiamy tylko na najwyższej jakości produkty w naszej ofercie, umożliwiające niezwykle wysoką dokładność wskazań, dlatego każdy nasz ciśnieniomierz automatyczny został zarejestrowany jako profesjonalne urządzenie medyczne przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych i posiada wszystkie wymagane w Polsce walidacje.

Proponujemy zarówno ciśnieniomierze automatyczne nadgarstkowe, jak i naramienne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ciśnieniomierzy automatycznych!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Ciśnieniomierz GESS ELITE

Naramienny ciśnieniomierz automatyczny GESS ELITE  to bardzo komfortowy aparat, za pomocą którego każdy zmierzy łatwo ciśnienie krwi. Elite charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu.

Laur konsumenta dla GESS