Ciśnieniomierze automatyczne

Oferujemy szeroką gamę wysokiej klasy ciśnieniomierzy automatycznych GESS, które charakteryzują się dużą intuicyjnością i łatwością obsługi, a także są trwałe, precyzyjne i niezawodne. Nasze ciśnieniomierze są niezwykle komfortowe w użytkowaniu.  Zastosowano w nich innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, a dodatkowo użyto wysokiej jakości podzespoły - dzięki temu, każdy ciśnieniomierz automatyczny GESS to urządzenie, które może być użytkowane bezawaryjnie przez wiele lat.

Automatyczne aparaty do pomiaru ciśnienia krwi - katalog Polska Marka GESS

Ciśnieniomierze automatyczne są stosowane najczęściej w użytkowaniu domowym i dlatego polecamy je szczególnie klientom indywidualnym (samokontrola ciśnienia), jednak proponowane przez nas modele są tak dobrej jakości, że można mierzyć nimi ciśnienie krwi również w gabinetach lekarskich. Precyzję automatycznych aparatów do kontroli ciśnienie tętniczego krwi Polskiej Marki GESS potwierdzają licznie opinie o ciśnieniomierzach od zadowolonych pracowników medycznych, którzy doceniają wiarygodne wyniki i przystępne ceny ciśnieniomierzy GESS. 

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Ciśnieniomierz GESS ELITE

Naramienny ciśnieniomierz automatyczny GESS ELITE  

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Laur konsumenta dla GESS


Ciśnieniomierze automatyczne - zalety

Automatyzacja pracy naszych ciśnieniomierzy dotyczy wszystkich aspektów ich funkcjonowania: od pompowania powietrza, poprzez detekcję poziomu ciśnienia, aż po wyświetlanie wyniku pomiaru. Duże i dokładne wyświetlacze proponowanych przez nas modeli ciśnieniomierzy pokazują bardzo precyzyjne i czytelnie wyniki pomiaru ciśnienia. Z powodu użycia zaawansowanych technologii, cena za ciśnieniomierz automatyczny jest nieco wyższa niż za aparat mechaniczny, jednak nie jest to duża różnica. Zalety naszych aparatów automatycznych do pomiaru ciśnienia krwi to również małe wymiary (łatwość przechowywania), brak konieczności używania tylko na stabilnym podłożu oraz łatwość obsługi.

Ciśnieniomierze automatyczne - rodzaje 

Jeśli zastanawiasz się, jaki ciśnieniomierz automatyczny kupić , musisz poznać dostępne opcje. Proponujemy zarówno ciśnieniomierze automatyczne nadgarstkowe, jak i naramienne. Sposób działania tego rodzaju automatycznych aparatów do kontroli ciśnienia tętniczego krwi jest bardzo podobny - pomiar ciśnienia dokonywany jest przy pomocy metody oscylometrycznej, podczas spuszczania powietrza z mankietu. Różnica dotyczy miejsca badania - w ciśnieniomierzu automatycznym naramiennym pomiar dokonywany jest poprzez mankiet umieszczony na ramieniu, a w aparacie nadgarstkowym na przegubie badanego. Według powszechnych opinii, ciśnieniomierze automatyczne naramienne są bardziej godne zaufania niż ciśnieniomierze nadgarstkowe, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna - zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem Czy ciśnieniomierz nadgarstkowy jest dokładny, w którym obalamy mity i wyjaśniamy, że czasami automatyczny aparat na nadgarstek to jedyny sposób na pomiar ciśnienia i nie powinniśmy go krytykować. 

Jaki ciśnieniomierz wybrać? Sprawdź opis poszczególnych rodzajów i modeli ciśnieniomierza nadgarstkowego, jak i elektronicznego ciśnieniomierza naramiennego. Dobrą podpowiedzią przy wyborze ciśnieniomierzy są opinie, które umieszczają na licznych forach użytkownicy lub platformy publikujące ranking ciśnieniomierzy automatycznych. Wybieraj jednak wiarygodne źródła i te rankingi ciśnieniomierzy, które nie są opłacone przez producentów. 

Ciśnieniomierze automatyczne naramienne i nadgarstkowe GESS - co je wyróżnia?

Każdy z oferowanych przez nas ciśnieniomierzy automatycznych marki GESS posiada funkcję detektora arytmii i pamięci pomiaru. Dodatkowo aparaty do kontroli ciśnienia tętniczego krwi zostały wyposażone we wskaźnik WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), ułatwiający interpretację pomiaru (wyniki są umieszczane w odpowiednich przedziałach ciśnienia tętniczego krwi - od optymalnego do ciężkiego nadciśnienia krwi). Stawiamy tylko na najwyższej jakości produkty w naszej ofercie, umożliwiające niezwykle wysoką dokładność wskazań, dlatego każdy nasz ciśnieniomierz automatyczny został zarejestrowany jako profesjonalne urządzenie medyczne przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych i posiada wszystkie wymagane w Polsce walidacje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ciśnieniomierzy automatycznych i akcesoriów - oferujemy mankiety do ciśnieniomierza w rozmiarze standardowym, powiększone oraz te do ciśnieniomierzy automatycznych dla dzieci i nastolatków. 

Automatyczne ciśnieniomierze GESS - gdzie kupić i jaka jest ich cena?

Ile kosztują ciśnieniomierze automatyczne, które oferuje Polska Marka GESS? Aby poznać ich cenę, odwiedź pobliską aptekę lub dobrze wyposażony sklep medyczny online lub stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby we wszystkich placówkach sprzedażowych ustalana za ciśnieniomierze cena była nie tylko na podobnym poziomie, ale przede wszystkim nie obciążała domowego budżetu kupujących. 

Dla klientów biznesowych zainteresowanych współpracą przygotowaliśmy atrakcyjne ceny, rabaty i promocje - zadzwoń i poznaj szczegóły oferty hurtowej na ciśnieniomierze automatyczne Polskiej Marki GESS!