Akcesoria do ciśnieniomierzy

Akcesoria do ciśnieniomierzy najwyższej jakości

Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów medycznych, które doskonale uzupełnią diagnostyczne sprzęty medyczne wykorzystywane w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich, a także używane w domach. W poniższym katalogu prezentujemy części zamienne do ciśnieniomierzy. Realizujemy zarówno duże, jak i małe zamówienia, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny.

Proponujemy akcesoria do ciśnieniomierzy takie jak: mankiety do ciśnieniomierzy w bardzo szerokiej gamie, zarówno standardowe, jak i powiększone, dla dzieci oraz nastolatków (ramienne i udowe). Jeśli szukasz zasilacza do ciśnieniomierza, umożliwiamy jego zakup jako część zestawu z aparatem Elite I GESS. Każda część do ciśnieniomierza została starannie wykonana z najlepszej jakości materiałów, charakteryzując się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Wszystkie akcesoria do ciśnieniomierzy oferowane przez Polską Markę GESS mogą być wykorzystywane zarówno do celów profesjonalnych w szpitalach i przychodniach, jak i do użytku domowego.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Manometr GESS

Manometr zegarowy/sprężynowy do ciśnieniomierza lekarskiego 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Laur konsumenta dla GESS

Duży mankiet XXL do ciśnieniomierza

Oferowany przez nas mankiet GESS został wykonany z lekko śliskiej, przyjemnej w dotyku tkaniny. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Laur konsumenta dla GESS

Standardowy Mankiet do ciśnieniomierza

Uniwersalny mankiet Polskiej Marki GESS został wykonany z wysokiej jakości tkaniny. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Laur konsumenta dla GESS


Manometry i gruszki do ciśnieniomierzy - części zamienne do aparatów zegarowych 

Jeśli jedna z części do ciśnieniomierza uległa awarii, nie musisz kupować nowego aparatu! Jesteśmy odpowiedzialnymi dystrybutorami sprzętu medycznego, dlatego dbamy o długą żywotność naszych urządzeń i nie zmuszamy naszych klientów do wymiary całego aparatu do pomiaru ciśnienia, jeśli zniszczeniu uległa tylko jeden element. Proponujemy części zamienne do ciśnieniomierzy takie jak: manometr o wysokiej dokładności pomiarów, wykonany z trwałego materiału, który zapewni urządzeniu użytkowanie przez wiele lat. Nasz asortyment akcesoriów do ciśnieniomierza to także zamienne gruszki do ciśnieniomierzy mechanicznych. 

Uniwersalne części do ciśnieniomierza

Wszystkie akcesoria przeznaczone do ciśnieniomierzy Polskiej Marki GESS to produkty trwałe, łatwe w wymianie i instalacji. Ich konstrukcja pozwala montować je do różnego rodzaju ciśnieniomierzy GESS, co sprawia, że są to uniwersalne produkty najwyższej jakości. Umożliwiamy bezproblemową wymianę nieszczelnego mankietu do ciśnieniomierza Microlife, Omron oraz Polskiej Marki GESS - upewnij się, ze wybrane akcesorium będzie kompatybilne z Twoim modelem i rodzajem ciśnieniomierza. 

Mankiety do ciśnieniomierza, rękawy do pomiaru ciśnienia krwi - bogata oferta

Jako jeden z największych dystrybutorów aparatów do pomiaru ciśnienia tętniczego w Polsce zaproponowaliśmy naszym klientom rozbudowaną ofertę akcesoriów takich jak mankietów i rękawów do ciśnieniomierza, które pasują do niemal każdego rodzaju ciśnieniomierzy. Wiemy jak ważny jest dobór części do innych podzespołów, dlatego oferujemy zarówno mankiety z jednym lub dwoma przewodami. Jaka jest między nimi różnica i jak dobrać mankiet? Mankiety przeznaczone do ciśnieniomierzy automatycznych oraz zegarowych zintegrowanych posiadają jeden przewód powietrzny, a dla ciśnieniomierzy zegarowych z manometrem i gruszką niezintegrowaną dedykowane są rękawy do ciśnieniomierza posiadające dwa przewody. Należy pamiętać, że ten rodzaj akcesoriów do ciśnieniomierza musi ściśle przylegać do przedramienia badanego, aby przeprowadzony pomiar był wiarygodny. Jak prawidłowo założyć mankiet? Nie może przylegać zbyt mocno ani być zbyt luźnym. Z tego powodu przygotowaliśmy rozwiązanie zarówno dla osób bardzo szczupłych - małe mankiety w rozmiarze S, uniwersalne rękawy do ciśnieniomierza w standardowym rozmiarze przedramienia oraz mankiety specjalistyczne dla pacjentów otyłych XXL, który jest znacznie szerszy i dłuższy niż jego standardowy odpowiednik. 

Akcesoria do ciśnieniomierzy – wymienne elementy do pomiaru ciśnienie krwi Polskiej Marki GESS

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do ciśnieniomierzy - mankietów, gruszek i manometrów. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które zapewniają bezawaryjne działanie urządzeń, a także znacznie ułatwiają ich eksploatację. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe akcesoriów, aby zapewnić naszym klientom bardzo szybką realizację zamówień. Do tego służymy fachowym wsparciem w wyborze odpowiedniego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do ciśnieniomierzy zegarowych oraz automatycznych.