Ciśnieniomierz stołowy GESS DESK Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Ciśnieniomierz stołowy GESS DESK Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Ciśnieniomierz stołowy GESS DESK Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Ciśnieniomierz stołowy GESS DESK

Nowoczesny ciśnieniomierz standardowy (zegarowy) GESS DESK, można powiesić na ścianie lub położyć na blacie. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Laur konsumenta dla GESS

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS DESK

 

Nowoczesny, wysokiej klasy ciśnieniomierz mechaniczny (sprężynowy) GESS DESK, który można zarówno powiesić na ścianie, jak i położyć na blacie. To sprawia, że urządzenie jest uniwersalne i może być wykorzystywane w różnych sytuacjach i miejscach.

 

Należy podkreślić, że model GESS DESK jest idealną alternatywą dla aparatów rtęciowych. W tych ostatnich szkodliwa dla ludzkiego organizmu rtęć jest wykorzystywana jako czynnik, który równoważy ciśnienie w mankiecie podczas dokonywania pomiaru. W przypadku aparatów sprężynowych rtęć została wyeliminowana na rzecz mechanizmu aneroidowego, który zmienia wartość ciśnienia w mankiecie na właściwe wskazanie manometru.

 

Polski ciśnieniomierz GESS DESK posiada solidną obudowę z tworzywa sztucznego, charakteryzuje się bardzo wysoką dokładnością pomiarów, a do tego jest intuicyjny w obsłudze. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz najlepsze materiały, użyte do produkcji ciśnieniomierza, sprawiają, że model GESS DESK jest urządzeniem, które może być użytkowane intensywnie nawet przez wiele lat.

 

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS DESK posiada niezwykle trwały mankiet GESS 0661 ver.2 , wykonany z nylonu. Zastosowano tu bardzo wygodny sposób mocowania z wykorzystaniem taśmy rzep oraz ringu metalowego (klamry). W zestawie jest także gruszka z zaworem oraz spirala przedłużająca przewód mankietu.

 

Gwarancja: 24 miesiące.  

 

Zachęcamy do składania zamówień już teraz!  

  • zgodność z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC znanej jako MDD
  • Zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych, opublikowanej w Dzienniku Ustaw Nr 107, poz. 679. każdy wyrób medyczny wprowadzany do obrotu i wprowadzany do używania na terenie RP musi być oznakowany znakiem CE. "Wyroby oznakowuje się znakiem CE po przeprowadzeniu odpowiednich dla wyrobów procedur oceny zgodności, potwierdzających, że wyrób spełnia odnoszące się do niego wymagania zasadnicze." (Art. 11 Ustawy)
BK2004

Specyficzne kody

Powiązane artykuły na blogu