Manometr GESS Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Manometr GESS Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Manometr GESS Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Manometr GESS Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Manometr GESS

Manometr do ciśnieniomierza standardowego wykonany z solidnych materiałów. Wytrzymały i precyzyjny.

GESS Manometr do ciśnieniomierza 

 

Manometr w ciśnieniomierzu zegarowym to jeden z ważniejszych elementów, wpływający bezpośrednio na poprawność działania urządzenia do pomiaru ciśnienia krwi.  

Proponowany przez nas wysokiej klasy manometr polskiej firmy GESS do ciśnieniomierza lekarskiego charakteryzuje się bardzo dużą dokładnością pomiarów w granicach +/- 4 mm Hg. Dodatkowo zastosowano tutaj najmniejszą podziałkę do odczytu na poziomie 2 mm Hg. Te elementy sprawiają, że proponowany przez nas manometr zwiększa funkcjonalność ciśnieniomierza, umożliwiając przeprowadzenie dokładniejszego badania.  

 

GESS manometr posiada solidną obudowę metalową, która nie tylko skutecznie chroni element pomiarowy przed uszkodzeniem, ale również jest odporna na czynniki zewnętrzne i korozję. Należy jednak chronić manometr przed upadkiem z dużej wysokości, ponieważ może to uszkodzić mechanizm wewnętrzny produktu.   Skala manometru jest bardzo czytelna, co ułatwia jego odczyt nawet osobom starszym i posiadającym problemy ze wzrokiem.  

 

Każdy egzemplarz oferowanego przez nas manometru został dokładnie sprawdzony, a jego odczyt był porównywalny z manometrem wzorcowym. Gwarantuje to poprawność działania produktu.   Nasz manometr to skuteczny sposób na łatwe przywrócenie sprawności działania ciśnieniomierza.    

 

Zapraszamy do składania zamówień.

BK4002

Specyficzne kody