Standardowy Mankiet do ciśnieniomierza Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Standardowy Mankiet do ciśnieniomierza Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Standardowy Mankiet do ciśnieniomierza Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Standardowy Mankiet do ciśnieniomierza Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Standardowy Mankiet do ciśnieniomierza Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Standardowy Mankiet do ciśnieniomierza

Uniwersalny mankiet Polskiej Marki GESS został wykonany z wysokiej jakości tkaniny. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Laur konsumenta dla GESS

Mankiet do ciśnieniomierza (uniwersalny)

Dopasowanie rękawa do ciśnieniomierza można uznać za kluczowy warunek przeprowadzania wiarygodnych badań. Szacuje się, że nieodpowiedni produkt może przekłamać wyniki o około 10%. Nawet te urządzenia, które są uznawane za najlepsze na rynku - Microlife, Omron czy Sanitas - mogą funkcjonować nieprawidłowo, jeśli nie będą wyposażone w odpowiednie elementy. Gdzie kupić uniwersalne rękawy pasujące do większości popularnych modeli urządzeń zegarowych oraz elektronicznych? Nasza firma specjalizuje się w ich dystrybucji.

Wybierając mankiet do ciśnieniomierza Omron, Microlife lub Sanitas należy przede wszystkim skupić się na obwodzie ramienia. Jeśli poszczególne elementy nie będą odpowiednio przylegały, powstały luz może skutkować tym, że uniwersalny rękaw nie zarejestruje właściwej wartości pulsu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku urządzeń pomiarowych, gdzie parametry odczytywane są na zasadzie nacisku.

Jak prawidłowo założyć rękaw?

Korzystając z urządzeń dowolnej marki, warto pamiętać o właściwym założeniu uniwersalnego mankietu. Przekłamane wyniki często spowodowane są tym, że urządzenie zakładane jest na odzież. Nawet cienki rękaw koszulki, który wydaje się nieznaczący, może wpłynąć na zarejestrowane wartości. Materiał może skutecznie zablokować czujniki ciśnieniomierza nawet takich marek jak Microlife, Omron czy Sanitas. Aby pomiar został przeprowadzony prawidłowo, mankiet do ciśnieniomierza uniwersalny powinien zostać założony bezpośrednio na skórę przedramienia, gdzie puls będzie odpowiednio wyczuwalny.

Zakupiony u nas uniwersalny mankiet do urządzeń Omron, Microlife lub Sanitas nie sprawia problemów w trakcie zakładania. Na wierzchniej części produktu nadrukowana jest szczegółowa instrukcja – dzięki niej dowiadujemy się, w którym miejscu i w jaki sposób należy założyć rękaw.

Osoby, które posiadają już sprzęt pomiarowy, z pewnością zastanawiają się, gdzie kupić mankiet do ciśnieniomierza Sanitas, Microlife czy Omron, który w najlepszy sposób będzie spełniał swoją funkcję. Produkt można zamówić na naszej stronie internetowej. Klientom z całej Polski, zainteresowanym kupnem tego artykułu, oferujemy dostawę na dogodnych warunkach – wystarczy wskazać miejsce, w które dostarczymy zakupioną rzecz.

Uniwersalny mankiet do ciśnieniomierza

Mankiet dostępny jest w dwóch wersjach: z jednym wężykiem lub dwoma wężykami.

Mankiet GESS jest bardzo łatwy w zapinaniu, dzięki wykorzystaniu szerokiej (100 mm) i mocnej taśmy typu rzep. System mocowania został dodatkowo uzupełniony metalową klamrą, która pozwala odwrócić kierunek zapinania.

Mankiet w wersji standardowej przeznaczony jest dla obwodu ramienia od 22 do 32 cm. Dla większego obwodu polecamy wersję mankietu powiększoną, która również znajduje się w naszej ofercie.

Wymiary mankietu: 50 x 14 cm.   Dętka jest wymienna, została zespolona z mankietem w taki sposób, aby można było ją wymieniać.0661/M

Specyficzne kody

Powiązane artykuły na blogu