O NAS

 

 

ADMed powstał w 2000 r. i jest w całości firmą polską, dla której bardzo ważny jest przede wszystkim klient. To właśnie odbiorca końcowy jest źródłem i celem naszego sukcesu. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm we wszystkim, co robimy i w produktach, jakie oferujemy, ponieważ doskonale wiemy, że klient zasługuje tylko na to,  co najlepsze.

Od początku naszej działalności firma posiada sklep firmowy, w którym oferuje wszystkie produkty Marki GESS.  To właśnie specjalistyczny sklep medyczny w Kwidzynie przyczynił się do powstania nowej Polskiej Marki produktów medycznych takich jak inhalatory, ciśnieniomierze czy termometry. To właśnie my jako pierwsi zrobiliśmy badania naszych Inhalatorów w placówce nie komercyjnej. Nie chcieliśmy aby klient miał wątpliwości gdy kupuje inhalator dla swojego dziecka.

Nasze ciśnieniomierze to produkty medyczne, które cechuje wytrzymałość i precyzja pomiaru. We współpracy z naszą fabryką zaprojektowaliśmy mankiet do ciśnieniomierzy, który jest delikatny, zmywalny oraz przyjazny dla pacjenta.

Od wielu lat GESS jest obecny na międzynarodowych Targach i wystawach. Uczestniczymy w kongresach oraz spotkaniach z kadrą szpitalną. Nasze produkty są cenione przez personel medyczny za swoją funkcjonalność i wytrzymałość.

 

Często klienci zadają nam pytanie jak powstała firma. Nazwa naszej firmy to "ADMed" czyli : od pierwszych liter właścicieli Adam i Dominika Młot. w 2000 r. właściciele firmy rozpoczęli handel detaliczny artykułami medycznymi n terenie Kwidzyna. Po 6 latach powołali do życia Polską Markę GESS, której nazwa jest synonimem … niech to zostanie tajemnicą.

 

Nieustannie pracujemy i rozpowszechniamy naszą firmą aby produkty Gess były dostępne w każdej aptece oraz w każdym dużym sklepie medycznych.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.