Inhalacja niemowląt - smoczek do nebulizatora

Inhalacja niemowląt - smoczek do nebulizatora

Opublikowany : - Kategorie : Default

Inhalatory dla niemowląt znalazły swoje stałe miejsce w wyprawkach dla nowonarodzonych członków naszych rodzin. Są skuteczną i bezpieczną formą pomocy maluchom przy pierwszych infekcjach. Odpowiednie przeprowadzenie procesu inhalacyjnego usprawnia pracę układu oddechowego, a także pozwala skutecznie pozbyć się kataru. Każdy rodzic, który stoi przed podaniem swojemu dziecku leku przy użyciu inhalatora zastanawia się, co zrobić, aby cały proces przebiegł skutecznie i bez niepotrzebnego stresu, zarówno dla pociechy jak i dorosłego.

Bezpieczna inhalacja niemowląt i dzieci

Smoczek dla niemowląt i dzieci jest wygodnym sposobem podawania leku podczas inhalacji. Nie zawiera alergizującego lateksu, uspokaja niemowlęta podczas nebulizacji. Smoczek do nebulizatora Polskiej Marki GESS wygląda zupełnie jak zwykły smoczek dziecięcy - dzięki temu, nie wywołuje on żadnego lęku czy irytacji u maluszka. Warto zaopatrzyć się w niego już od pierwszych dni życia niemowlęcia i stosować w razie potrzeby nawet do ukończenia pierwszego roku życia.

smoczek do inhalacji

Smoczek do nebulizatora – znakomita jakość wykonania 

Końcówka w kształcie smoczka została wykonana z bezpiecznego tworzywa, a przyznane mu certyfikaty potwierdzają zgodność produktu z wymogami stawianymi wyrobom medycznym oraz potwierdzają jego wysoką jakość. Smoczek do nebulizatora jest stworzony z bardzo wytrzymałych materiałów pozwalających na wysterylizowanie oraz wygotowanie produktu. Uniwersalna, wygodna do noszenia oraz całkowicie bezpieczna – taka jest oferowana przez naszą firmę końcówka do inhalatora. Smoczek inhalujący jest uniwersalny – doskonale sprawdzi się zarówno do inhalatorów tłokowych jak i ultradźwiękowych. 

Smoczek do inhalacji GESS – najlepszy wybór w przystępnej cenie

Smoczek inhalacyjny dla dziecka zapewnia skuteczną inhalację u dzieci - z tego powodu właśnie tak chętnie wybierają  go rodzice i polecają specjaliści na całym świecie. Często zastanawiamy się, gdzie kupić smoczek do inhalatora - jest on dostępny w ofercie Polskiej Marki GESS i stanowi element zastępczy dla tradycyjnie stosowanych maseczek oraz ustników. Optymalne wymiary nie sprawiają dyskomfortu i znakomicie przylegają do ust malca – dzięki temu, inhalacja może przynieść najlepsze możliwe efekty lecznicze. 

Warto zapamiętać! Nigdy nie wolno pozostawić dziecka bez nadzoru podczas inhalacji. Jeśli razem ze smoczkiem dokupujemy także nasz pierwszy inhalator, warto wybrać model zaprojektowany specjalnie dla dzieci - inhalator WAWELUŚ Polskiej Marki GESS, który przypomina zabawkę - kolorowy smok może stać się najlepszym przyjacielem naszego dziecka i razem mogą stawiać czoła wszystkim infekcjom. Inhalator ze smoczkiem to świetny pomysł na prezent również dla przyszłych rodziców oraz na coraz popularniejsze przyjęcia baby-shower.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszej firmy oraz do wybrania asortymentu najbardziej spełniającego Państwa potrzeby. 

Wszystkie treści przedstawione na stronie gess.com.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny i nie zastępują porady lekarskiej ani żadnej innej. Przed zastosowaniem jakichkolwiek porad z treści zamieszczonej w serwisie, należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Artykuł zawiera autopromocję.

Udostępnij