CIŚNIENIOMIERZE ZEGAROWE

Ciśnieniomierze mechaniczne polskiej marki GESS

Oferujemy niezawodne, wysokiej klasy ciśnieniomierze standardowe, które są idealne w profilaktyce zdrowotnej. Każdy proponowany przez nas model to polski ciśnieniomierz, który doskonale sprawdzi się w szpitalu, przychodni lub w gabinecie lekarskim, ale także może być użytkowany w domu do samokontroli ciśnienia krwi.

 

Jako doświadczony producent ciśnieniomierzy, posiadamy nie tylko kompleksową wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych najnowszych aparatów do mierzenia ciśnienia krwi, ale także dobrze znamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Każdy oferowany przez nas ciśnieniomierz mechaniczny został wyprodukowany z uwzględnieniem tych aspektów.

 

Udostępniamy szeroki asortyment nowoczesnych ciśnieniomierzy, które łączą w sobie wysoką precyzje pomiaru, niezwykle intuicyjną obsługę, dużą trwałość i łatwość w transporcie. Każdy model ciśnieniomierza mechanicznego został wykonany z najwyższą dokładnością, charakteryzuje się dużą solidnością, a do tego posiada bardzo czytelny manometr, ułatwiający odczyt pomiaru.

 

Każdy nasz ciśnieniomierz mechaniczny został wyposażony w nowoczesny, wygodny dla pacjenta mankiet zapinany na rzep. W komplecie znajduje się także stetoskop GESS (opcjonalnie) oraz eleganckie i funkcjonalne etui. Wszystkie aparaty do mierzenia ciśnienia krwi posiadają gwarancję (do 24 do 60 miesięcy).

 

Proponowane przez nas ciśnieniomierze marki GESS zostały zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH, co gwarantuje ich wysoką jakość i dużą dokładność wskazań. Każdy ciśnieniomierz GESS posiada wszystkie wymagane w Polsce walidacje i certyfikaty.

 

Oferujemy szeroką gamę modeli ciśnieniomierzy mechanicznych, dlatego każdy bez problemu dobierze odpowiedni aparat do swoich potrzeb i oczekiwań.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciśnieniomierzy mechanicznych GESS!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Ciśnieniomierz zegarowy GESS STANDARD

GESS STANDARD to jeden z najpopularniejszych modeli ciśnieniomierzy mechanicznych w naszej ofercie. Proponujemy wysokiej klasy ciśnieniomierz standardowy z niezwykle precyzyjnym manometrem. 

Ciśnieniomierz standard GESS RESCUE

Wysokiej klasy, profesjonalny ciśnieniomierz zegarowy stołowo-ścienny GESS RESCUE. Model ścienny i stołowy. Duży manometr ułatwia pomiar. Precyzyjny ciśnieniomierz lekarski 

Ciśnieniomierz stołowy GESS DESK

Nowoczesny, wysokiej klasy ciśnieniomierz standardowy (sprężynowy) GESS DESK, można powiesić na ścianie lub położyć na blacie. Idealne uzupełnienie każdego gabinetu lekarskiego.

Ciśnieniomierz standardowy GESS DELUX

Polski ciśnieniomierz GESS DELUX został wyposażony w duży manometr o średnicy tarczy 60 mm. 5 lat Gwarancji. Model doceniany za swoją wytrzymałość przez ratowników medycznych.