Nebulizator GESS / pojemnik na lek Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Nebulizator GESS / pojemnik na lek Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Nebulizator GESS / pojemnik na lek

Wysokiej jakości nebulizator marki GESS dedykowany jest do inhalatorów tłokowych różnych marek. Znany i polecany uniwersalny pojmnik na lek. Gwaracja jakości Polskiej Marki GESS

Nebulizator GESS

 

Wysokiej jakości nebulizator marki GESS dedykowany jest do inhalatorów tłokowych różnych marek. Został wykonany z najlepszych materiałów, poddano go również gruntownym testom. To wszystko sprawiło, że możemy zaproponować Państwu produkt nie tylko trwały, ale również niezawodny.

 

Każdy inhalator wymaga odpowiedniego nebulizatora. Najlepiej zaopatrzyć się w taki, który umożliwi nie tylko dokonywanie inhalacji profilaktycznych (na przykład za pomocą soli fizjologicznej), może być wykorzystywany w ziołolecznictwie czy aromaterapii, ale również pozwala na stosowanie większości terapii aerozolowych (na przykład podawanie antybiotyków, leków rozrzedzających oskrzela itp.)

 

Oferowany przez nebulizator marki GESS został wyposażony w nowoczesne rozwiązania takie, jak niezwykle skuteczny system antywylewowy. To właśnie on zapobiega wylaniu zawartości nawet przy znacznym pochyleniu nebulizatora.

 

Produkt charakteryzuje się wysoką jakością oraz wydajnością, pozwala na krótki czas podawania leku bez obniżenia skuteczności jego działania.    

 

Nebulizator doskonale nadaje się do inhalacji niemowląt, dzieci i osób dorosłych.        

 

Ten model nebulizatora polecamy szczególnie do naszych inhalatorów WAWELUŚ i MAJA. To komplet, jakiego nie powinno zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym.            

 

Zapraszamy do składania zamówień!  

A0-012

Specyficzne kody

Powiązane artykuły na blogu