Oferta > Ciśnieniomierze mechaniczne polskiej marki GESS

GESS OPTIMUM

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS OPTIMUM 


Ciśnieniomierz naramienny GESS OPTIMUM to gwarancja niezawodności, trwałości i wysokiej dokładności pomiarów, a do tego ten model charakteryzuje się duża intuicyjnością obsługi.


Ciśnieniomierz mechaniczny GESS OPTIMUM został wyposażony w solidny, wysokiej klasy manometr o dużej średnicy tarczy (60 mm), co znacznie ułatwia odczyt wskazania (skala do 300). Jego obudowę wykonano z wysokiej jakości metalu odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Łyżka została pokryta chromem, co dodatkowo zwiększyło odporność powierzchni na korozję i ścieranie.


Zastosowany w tym modelu ciśnieniomierza mankiet GESS 0661 ver.2  znacząco zwiększa komfort użytkowania aparatu do pomiaru ciśnienia krwi. Mankiet dostępny jest w dwóch opcjach:

·         bawełniany (duża miękkość, a jednocześnie wytrzymałość na przetarcia, łatwo przepuszcza powietrze, wygodny w praniu nawet w wysokich temperaturach);
  
       nylonowy (łatwy do prania, nie odkształca się, bardzo elastyczny i wytrzymały).

Mankiet jest również bardzo łatwy w zapinaniu – zastosowano w nim mocowanie na szeroki rzep, a także ring metalowy.


W komplecie znajduje się również eleganckie i wygodne etui, które ułatwi przechowywanie aparatu, a także zabranie go ze sobą w podróż.


Opcjonalnie ciśnieniomierz mechaniczny GESS OPTIMUM może zostać wyposażony również w wysokiej klasy stetoskop BK3001 STANDARD.


Gwarancja: 24 miesiące
Numer katalogowy: BK2006
Już dziś złóż zamówienie!
 Polska Marka - cisnienieomierz integrowany- GESS OPTIMUM - zdjecie 1

Polska Marka - cisnienieomierz zegarowy - GESS - zdjecie 1

Polska Marka - cisnienieomierz zegarowy - GESS OPTIMUM- zdjecie 3

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 GoMed.pl | projekt i wykonanie: HoneyComb Studio