Oferta > Ciśnieniomierze mechaniczne polskiej marki GESS

GESS OPTIMUM

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS OPTIMUM 
Ciśnieniomierz naramienny GESS OPTIMUM to gwarancja niezawodności, trwałości i wysokiej dokładności pomiarów, a do tego ten model charakteryzuje się duża intuicyjnością obsługi.

Ciśnieniomierz mechaniczny GESS OPTIMUM został wyposażony w solidny, wysokiej klasy manometr o dużej średnicy tarczy (60 mm), co znacznie ułatwia odczyt wskazania (skala do 300). Jego obudowę wykonano z wysokiej jakości metalu odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Łyżka została pokryta chromem, co dodatkowo zwiększyło odporność powierzchni na korozję i ścieranie.

Zastosowany w tym modelu ciśnieniomierza mankiet GESS 0661 ver.2  znacząco zwiększa komfort użytkowania aparatu do pomiaru ciśnienia krwi. Mankiet dostępny jest w dwóch opcjach:
·         bawełniany (duża miękkość, a jednocześnie wytrzymałość na przetarcia, łatwo przepuszcza powietrze, wygodny w praniu nawet w wysokich temperaturach);
          nylonowy (łatwy do prania, nie odkształca się, bardzo elastyczny i wytrzymały).

Mankiet jest również bardzo łatwy w zapinaniu – zastosowano w nim mocowanie na szeroki rzep, a także ring metalowy.

W komplecie znajduje się również eleganckie i wygodne etui, które ułatwi przechowywanie aparatu, a także zabranie go ze sobą w podróż.

Opcjonalnie ciśnieniomierz mechaniczny GESS OPTIMUM może zostać wyposażony również w wysokiej klasy stetoskop BK3001 STANDARD.

Gwarancja: 24 miesiące
Numer katalogowy: BK2006 Już dziś złóż zamówienie!

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

GESS OPTIMUM
GESS DELUX
GESS STANDARD
GESS RESCUE
GESS RESCUE BIG BEN
GESS DESK

KONTAKT

Admed
ul.Hallera 8
82-500 Kwidzyn

info@gess.com.pl
tel. 055 273 25 18
fax. 055 261 01 25

Wyślij