Oferta > Akcesoria medyczne najwyższej jakości

GRUSZKA GESS KARBOWANA

Gruszka GESS Karbowana

 
Gruszka w kolorze czarnym do ciśnieniomierza mechanicznego z jednym zaworem. Pasuje idealnie między innymi do ciśnieniomierzy GESS Delux, które również znajdują się w naszej ofercie.

 

 

Gruszka została wykonana z PCV (polichlorek winylu), co sprawia, że produkt jest bardzo wytrzymały na naprężenia mechaniczne, charakteryzuje się wysokimi właściwościami termoplastycznymi. Pozwala to gruszce błyskawicznie wracać do pierwotnego kształtu po ściśnięciu dłonią.

 

 
Gruszka GESS posiada dodatkowo powierzchnię karbowaną, co ułatwia jej chwytanie i skutecznie zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni.

 

 

Uszkodzona gruszka to typowa niesprawność ciśnieniomierzy (np. przycinanie się zaworu spustowego, stwardnienie lub sparcenie materiału). Dzięki naszej ofercie, szybko i łatwo można wymienić niesprawną część i dalej korzystać z urządzenia do pomiaru ciśnienia krwi. Nowa gruszka z nowym zaworem spustowym sprawi, że ciśnieniomierz odzyska dawną skuteczność działania, a przy okazji pompowanie powietrza stanie się łatwiejsze.

 

 

Zapraszamy do składanie zamówień.

gruszka do ciśnieniomierza GESS DELUX

Gruszka z PCV KARBOWANA do ciśnieniomierza mechanicznego z jednym zaworem  dedykowana do ciśnieniomierzy GESS DELUX  2

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 GoMed.pl | projekt i wykonanie: HoneyComb Studio