Oferta > Akcesoria medyczne najwyższej jakości

MANKIET GESS - rozmiar S ( dla nastolatków )

Mankiet GESS do ciśnieniomierza – rozmiar S (dla nastolatków)

 
Nowość na rynku!
 
 
Wychodząc naprzeciw licznym prośbom naszych klientów, wprowadzamy do oferty nowy rozmiar mankietu GESS, dedykowany osobom bardzo szczupłym o małym obwodzie ramienia (od 15 do 23 cm). Ten model mankietu jest polecany szczególnie nastolatkom.
 
Proponujemy mankiet GESS do ciśnieniomierza w dwóch wariantach: z 1 lub z 2 wężykami.
 
Nasz mankiet GESS to niezwykle solidny produkt, wykonany z ogromną dbałością o każdy szczegół. Do jego produkcji wykorzystano najwyższej jakości tkaninę o lekko śliskiej powierzchni, co skutecznie zapobiega jej zabrudzeniom i eliminuje konieczność częstego prania. Dodatkowo miękkość i struktura tkaniny zostały dobrane w taki sposób, że skutecznie podnoszą komfort użytkowania mankietu, a tym samym całego aparatu do mierzenia ciśnienia krwi.
 
Mankiet GESS jest bardzo wygodny w zapinaniu – zastosowano tu system mocowania na rzep o szerokości 100 mm. Dodatkowo mankiet został wyposażony w metalową, solidną klamrę, umożliwiającą odwrócenie kierunku zapinania.
 
Oferowany przez nas mankiet GESS można zamontować w większości dostępnych na rynku naramiennych modeli ciśnieniomierz mechanicznych i elektronicznych.
 
Uwaga!
 
Zachęcamy do składania zamówienia już dziś!


mankiet GESS - rozmiar natolatków

mankiet GESS - rozmiar S
rewelacyjny mankiet GESS - mankiet do cisnieniemierza 3
rewelacyjny mankiet GESS - mankiet do cisnieniemierza 3

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 GoMed.pl | projekt i wykonanie: HoneyComb Studio