Oferta > Stetoskopy GESS

GESS RAPPAPORT

Stetoskop GESS RAPPAPORT  
Stetoskop typu RAPPAPORT to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Lekarze doceniają go ze względu na stosunek atrakcyjnej ceny do dobrej jakości produktu. W stetoskopie marki GESS postawiono przede wszystkim właśnie na wysoką jakość i zastosowano w nim najnowsze rozwiązania konstrukcyjne. Dzięki temu, powstał produkt, który doskonale sprawdzi się w diagnostyce każdego gabinetu lekarskiego.

Stetoskop GESS RAPPAPORT należy do jednych z najbardziej uniwersalnych modeli, ponieważ posiada w zestawie cały szereg różnych wymiennych lejków: duży lejek plastikowy czarny; średni lejek plastikowy czarny; noworodkowy lejek plastikowy czarny (neonatalny). Do tego stetoskop został wyposażony w bardzo czułą dużą i małą membranę (wymienne), które idealnie przenoszą drgania z powierzchni skóry.
W modelu GESS RAPPAPORT zastosowano podwójny przewód, który zapewnia najwyższą jakość akustyczną osłuchu. Ten model posiada dwa oddzielne dreny przewodzące o długości 56 cm, które są bardzo grube, dzięki czemu, ich ścianki skutecznie tłumią pogłos otoczenia. Do tego zastosowano tu dwa oddzielne kanały akustyczne.
  Zarówno głowica, jak i pierścień zostały wykonane z wysokiej jakości stopu cynku pokrytego chromem, co zapewnia bardzo wysokie parametry osłuchowe, a do tego skutecznie chroni powierzchnię przed korozją. Dodatkowo pierścień o podwójnej głowicy pozwala na odsłuch bardzo szerokiej gamy dźwięków z klatki piersiowej i płuc, co jeszcze bardziej zwiększa skuteczność diagnostyczną.
  Nasza hurtownia medyczna oferuje stetoskopy GESS RAPPAPORT w kolorach:   czarny; czerwony; granatowy; zielony; fioletowy; żółty. W zestawie stetoskopu GESS RAPPAPORT znajdują się:          główka stetoskopu z dużą i małą membraną;          chromowana lira z oliwkami;          dwa przewody;          wymienne lejki (3 sztuki);          oliwki (rozmiar mały i duży);          membrany wymienne (małe i duże);          torebka na części wymienne.   Zapraszamy do składania zamówień!

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

GESS STANDARD
GESS RAPPAPORT
GESS PROFESIONAL

KONTAKT

Admed
ul.Hallera 8
82-500 Kwidzyn

info@gess.com.pl
tel. 055 273 25 18
fax. 055 261 01 25

Wyślij