Oferta > inhalatory polskiej marki GESS
Proponujemy szeroką gamę nowoczesnych i niezwykle funkcjonalnych inhalatorów, które przystosowane zostały do tradycyjnej inhalacji za pomocą maski, ustnika, a nawet za pomocą specjalnie zaprojektowanych przez nas smoczków. Dzięki temu, w naszej ofercie znaleźć można modele inhalatorów idealnie dopasowane nie tylko do określonych wymagań użytkowników, ale także do ich wieku.

Każdy nasz inhalator tłokowy został zaprojektowany w ten sposób, że umożliwia podawanie wszelkiego rodzaju leków. To oznacza, że nie trzeba dobierać modelu urządzenia specjalnie do określonej terapii.

Oferujemy inhalatory wysokiej jakości, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, urządzenia łatwe w obsłudze i niezawodne, a przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Nasze inhalatory odróżnia od konkurencji również inna istotna cecha: PRACA CIĄGŁA. To właśnie ona pozwala na długie działanie urządzenia i sprawia, że nie ma konieczności wyłączania aparatu na kilkanaście minut, aby ?odpoczęło?.

Każdy inhalator GESS to profesjonalne urządzenie, które można bez problemu używać w domu. Nasze aparaty są bardzo ciche (poziom hałasu poniżej 60 dB w odległości 1 metra), posiadają w zestawie wiele akcesoriów, a do tego charakteryzują się niebanalnym, nowoczesnym designem.

W naszym bogatym asortymencie nie brakuje również takich produktów, jak inhalator dla dzieci. Przykładem jest model GESS WAWELUŚ, który nie tylko jest bezpieczny w obsłudze, ale także jego design został zaprojektowany tak, aby zainteresować nawet małe dzieci i przyciągnąć ich uwagę w czasie inhalacji.

Proponujemy również akcesoria do inhalatora takie, jak maseczki w różnym rozmiarze dla dzieci i dorosłych, niezawodne filtry, trwałe przewody, a także ustniki z zastawką i smoczki.

Nasze inhalatory zostały przebadane przez Politechnikę Warszawską, gdzie potwierdzono ich wysoką jakość.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty inhalatorów i dedykowanych im akcesoriom.
GESS MAJA
GESS WAWELUŚ
GESS OLIWIA
ZESTAW Akceroriów GESS OPTI
NEBULIZATOR
ZESTAW Akceroriów GESS Wawelus
Smoczek do inhalacji
MASECZKA - SŁONIK

KONTAKT

Admed
ul.Hallera 8
82-500 Kwidzyn

info@gess.com.pl
tel. 055 273 25 18
fax. 055 261 01 25

Wyślij