Oferta > inhalatory polskiej marki GESS

MASECZKA - SŁONIK

Maseczka do inhalatora – SŁONIK


Wysokiej jakości maseczka do inhalatora dla dziecka w kształcie słonika. Maseczka może być używana zarówno w inhalatorach tłokowych, jak i ultradźwiękowych. Dużą zaletą proponowanego przez nas produktu jest przyjazny wygląd, a także niezwykle wysoka precyzja wykonania. Polski producent zadbał tutaj o każdy detal, aby przygotować maseczkę jak najbardziej przyjazną dzieciom i wygodną.

 

Jeśli w domu są maluchy, warto zadbać, aby posiadany w domu inhalator wyposażyć w odpowiednią maseczkę dla najmłodszych. Wykorzystywanie do inhalacji dzieci maski dla dorosłych nie jest zalecane. Przeprowadzana w ten sposób aplikacja leku może nie być efektywna, a na pewno jest niewygodna. Maseczka dla dziecka jest mniejszych rozmiarów, co sprawia, że lepiej przylega do twarzy malucha, a mgiełka z lekiem skuteczniej przedostaje się do układu oddechowego dziecka.

 

Oferowana przez nas maseczka z gumką dostępna jest w dwóch kolorach: różowy (dla dziewczynek) i niebieski (dla chłopców).

 

Szczególnie polecamy naszą maseczkę słonik do inhalatorów GESS WAWELUŚ i GESS OLIWIA. To idealne połączenie wszędzie tam, gdzie są dzieci.

 

Zachęcamy do zakupu już dziś!


Występują w dwóch kolorach : Różowy i Niebieskimaska do inhalatora - dzieci - słonik 1maska do inhalatora - dzieci - smoczek - słonik 2

Zobacz inne produkty w tej kategorii:

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 GoMed.pl | projekt i wykonanie: HoneyComb Studio