Zestaw akcesoriów GESS OPTI Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
  • Zestaw akcesoriów GESS OPTI Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Zestaw akcesoriów GESS OPTI

Zestaw najwyższej jakości akcesoriów do inhalatora GESS MAJA i nie tylko.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Zestaw akcesoriów GESS OPTI

 

Zestaw najwyższej jakości akcesoriów do inhalatora GESS MAJA i nie tylko. Zadbaj odpowiednio o Twój inhalator. Dzięki naszemu zestawowi akcesoriów GESS OPTI jest to wyjątkowo łatwe i tanie.

 

Coraz częściej inhalator staje się jednym z podstawowych urządzeń w domu, w podróży lub w szpitalu. Stosowany jest przede wszystkim w terapiach aerozolowych i ułatwia podawanie antybiotyków, leków rozrzedzających oskrzela, pentamidynów, glikokortykosteroidów itd. To jednak nie jedyne zastosowanie inhalatora. Nierzadko używa się go również w ziołolecznictwie, aromaterapii, jak również w profilaktyce (na przykład inhalacja solą fizjologiczną, przegotowaną wodą itp.).

 

Aby jednak inhalator odpowiednio spełniał swoje zadanie i działał wydajnie, konieczne jest wymienianie jego akcesoriów co 3-6 miesięcy w zależności od intensywności jego użytkowania i rodzaju stosowanych zawiesin leków. Należy wymieniać nie tylko maski, ale również pojemnik na lek (nebulizator), a nawet przewody.

 

Wszystkie te elementy znajdziesz w naszym zestawie GESS OPTI.

W skład proponowanego zestawu wchodzą:    

  • Najwyższej jakości, trwałe i idealnie wyprofilowane maski dla dzieci i dorosłych.
  • 5 filtrów powietrza, którego zadaniem jest ochrona kompresora. Zaleca się wymianę filtra po około 20 godzinach użytkowania inhalatora lub wcześniej, gdy stwierdzisz jego zabrudzenie.
  • Trwały przewód.
  • Nebulizator GESS OPTI, umożliwiający inhalację niemowląt i osób leżących. Działa w przechyleniu do 50 stopni, a System OPTI PLUS zabezpiecza lek przed wylaniem.  

 

Już dziś złóż zamówienie!

MCN-S600MD

Specyficzne kody

Powiązane artykuły na blogu