Inhalator / nebulizator

Inhalator polskiej marki GESS

Proponujemy szeroką gamę nowoczesnych i niezwykle funkcjonalnych inhalatorów, które przystosowane zostały do tradycyjnej inhalacji za pomocą maski, ustnika, a nawet za pomocą specjalnie zaprojektowanych smoczków. Dzięki temu, w naszej ofercie znaleźć można modele inhalatorów idealnie dopasowane nie tylko do określonych wymagań użytkowników, ale także do ich wieku.

Każdy nasz inhalator ( nebulizator ) tłokowy został zaprojektowany w ten sposób, że umożliwia podawanie wszelkiego rodzaju leków. To oznacza, że nie trzeba dobierać modelu urządzenia specjalnie do określonej terapii.

Oferujemy inhalatory wysokiej jakości, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, urządzenia łatwe w obsłudze i niezawodne, a przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Nasze inhalatory odróżnia od konkurencji również inna istotna cecha: PRACA CIĄGŁA. To właśnie ona pozwala na długie działanie urządzenia i sprawia, że nie ma konieczności wyłączania aparatu na kilkanaście minut, aby ?odpoczęło?.

Każdy inhalator GESS to profesjonalne urządzenie, które można bez problemu używać w domu. Nasze aparaty są bardzo ciche (poziom hałasu poniżej 60 dB w odległości 1 metra), posiadają w zestawie wiele akcesoriów, a do tego charakteryzują się niebanalnym, nowoczesnym designem.

W naszym bogatym asortymencie nie brakuje również takich produktów, jak inhalator dla dzieci. Przykładem jest model GESS WAWELUŚ, który nie tylko jest bezpieczny w obsłudze, ale także jego design został zaprojektowany tak, aby zainteresować nawet małe dzieci i przyciągnąć ich uwagę w czasie inhalacji.

Proponujemy również akcesoria do inhalatora takie, jak maseczki w różnym rozmiarze dla dzieci i dorosłych, niezawodne filtry, trwałe przewody, a także ustniki z zastawką i smoczki.

Nasze inhalatory zostały przebadane przez Politechnikę Warszawską, gdzie potwierdzono ich wysoką jakość.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty inhalatorów i dedykowanych im akcesoriom.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Inhalator GESS MAJA

Uniwersalny i niezawodny inhalator tłokowy GESS MAJA. Wysokie parametry inhalatora i najnowsze rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że produkt może być wykorzystywany w terapii antybiotykowej

Inhalator GESS WAWELUŚ


Nowoczesny inhalator dla dziecka GESS WAWELUŚ sprawi, że Twój maluch chętnie będzie korzystał z tego urządzenia. Wysoka jakość wykonania pozwala na skuteczne i bezpieczne podanie leku. 

Inhalator GESS OLIWIA

Wyjątkowy, precyzyjnie wykonany i niezawodny inhalator GESS OLIWIA. 

Wysoka jakość inhalatora została potwierdzona w badaniu przeprowadzonym przez Politechnikę Warszawską

Zestaw akcesoriów GESS OPTI

Zestaw najwyższej jakości akcesoriów do inhalatora GESS MAJA i nie tylko. 

Nebulizator GESS OPTI, umożliwiający inhalację niemowląt i osób leżących.

Nebulizator GESS / pojemnik na lek

Wysokiej jakości nebulizator marki GESS dedykowany jest do inhalatorów tłokowych różnych marek. Znany i polecany uniwersalny pojmnik na lek. Gwaracja jakości Polskiej Marki GESS

Zestaw akcesoriów GESS WAWELUŚ

Uniwersalny zestaw akcesorów do inhalacji. Wysokiej jakości elementy, wykonane z największą precyzją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Smoczek do inhalacji

Oferowany przez nas smoczek do inhalacji to nowoczesny model, wykonany ze specjalnie wyselekcjonowanego materiału, który pozwala na skuteczne wysterylizowanie smoczka lub jego wygotowanie.

Maseczka do inhalatora – SŁONIK

Wysokiej jakości maseczka do inhalatora dla dziecka o przyjaznym wyglądzie w kształcie słonika. Maseczka może być używana zarówno w inhalatorach tłokowych, jak i ultradźwiękowych.