Smoczek do inhalacji Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
 • Smoczek do inhalacji Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
 • Smoczek do inhalacji Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
 • Smoczek do inhalacji Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
 • Smoczek do inhalacji Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
 • Smoczek do inhalacji Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Smoczek do inhalacji

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Uniwersalny smoczek do inhalacji GESS pozwala na przeprowadzenie procesu inhalacji u niemowląt. Prezentowana końcówka do nebulizatora umożliwia przede wszystkim bezpieczne i skuteczne zaaplikowanie preparatu do inhalacji niemowlęciu w taki sposób, aby uniknąć stresu oraz rozdrażnienia dziecka.

Odpowiednie przeprowadzenie nebulizacji z użyciem smoczka usprawnia pracę układu oddechowego, wspiera proces leczenia infekcji dróg oddechowych, a także pozwala pozbyć się kataru. Pamiętaj jednak, aby postępować według zaleceń lekarza i konsultować z nim cel i sposób użycia smoczka do inhalatora.

Smoczek do inhalacji GESS – wysoka jakość wykonania

Smoczek do inhalowania dzieci został wykonany z bezpiecznych materiałów, a posiadane certyfikaty potwierdzają zgodność produktu z obowiązującymi normami. Smoczek do nebulizatora jest stworzony z bardzo wytrzymałych materiałów, pozwalających na skuteczne czyszczenie i dezynfekcję produktu.

Uniwersalna, wygodna do noszenia oraz całkowicie bezpieczna – taka jest oferowana przez naszą firmę końcówka do inhalatora.

Najważniejsze cechy:

 • Smoczek do inhalacji dzieci i niemowląt GESS może być stosowany z inhalatorami tłokowymi i ultradźwiękowymi, w których pojemnik na lek (nebulizator) posiada przyłączenie maski/ustnika w górnej części
 • Łatwy do czyszczenia i sterylizacji
 • Bezproblemowy w obsłudze, jego montaż odbywa się do pojemnika na lek w miejsce maski
 • Pozwala na podanie preparatów do inhalacji różnego rodzaju w sposób bezpieczny i skuteczny
 • Znajomy kształt smoczka wpływa na zminimalizowanie irytacji u maluszka, u którego zaobserwowaliśmy stres podczas inhalacji z użyciem maski, u niektórych dzieci wykazuje działanie uspokajające
 • Wykonany z bezpiecznych materiałów

Jakie są zalety stosowania smoczka do inhalacji GESS?

Uniwersalny smoczek do inhalatora stanowi element zastępczy dla tradycyjnie stosowanych maseczek oraz ustników. Smoczek do nebulizatora jest bardzo często stosowany u dzieci, ponieważ nie wypada z ust, wygląda niemal identycznie jak tradycyjny smoczek oraz jest niezwykle łatwy i wygodny w użyciu. Oferowana końcówka do nebulizatora jest uniwersalna, dzięki czemu pasuje do wielu urządzeń. Produkt może być wykorzystywany z inhalatorami tłokowymi i ultradźwiękowymi, w których pojemnik na lek (nebulizator) posiada przyłączenie maski/ustnika w górnej części. Przy pomocy smoczka do inhalacji można podawać różnego rodzaju środki inhalacyjne. Dzięki odpowiednio dobranemu rozmiarowi, oferowany produkt nie sprawia dyskomfortu i znakomicie przylega do ust dziecka.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup uniwersalnego smoczka do nebulizatora, często kupowali go w zestawie z inhalatorem dla dzieci GESS WAWELUŚ, choć sporym zainteresowaniem cieszy się również model GESS OLIWIA 2.

Instrukcja użytkowania

 1. Przygotuj inhalator – sprawdź, czy nie jest uszkodzony, złóż jego elementy według instrukcji obsługi urządzenia.
 2. Smoczek do inhalacji GESS zamontuj do pojemnika na lek w miejsce maski/ustnika.Złącze smoczka znajduje się w dolnej części wyrobu.
 3. Wlej do pojemnika na lek wybrany preparat, przyłóż smoczek do ust dziecka i rozpocznij inhalację.
 4. Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez nadzoru podczas nebulizacji z użyciem smoczka.
 5. Po wykorzystaniu preparatu i ukończeniu nebulizacji odłącz inhalator od źródła zasilania oraz odłącz i oczyść smoczek.  

Czyszczenie i dezynfekcja

Czyszczenie (po każdym użyciu):

Umyj smoczek do inhalacji w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego środka myjącego, wypłucz i pozostaw do całkowitego wyschnięcia.  

Dezynfekcja (przed pierwszym użyciem i po ostatnim dniu leczenia):

Przygotuj roztwór składający się z ¼ części octu i ¾ wody destylowanej. Zanurz w nim uprzednio odłączony od inhalatora smoczek i pozostaw na 30 minut. Po upływie tego czasu, dokładnie wypłucz zdezynfekowany smoczek do inhalacji w ciepłej wodzie 1-2 razy i pozostaw do całkowitego wyschnięcia.

A0-011

Specyficzne kody

Powiązane artykuły na blogu