Inhalator GESS WAWELUŚ Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
 • Inhalator GESS WAWELUŚ Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
 • Inhalator GESS WAWELUŚ Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
 • Inhalator GESS WAWELUŚ Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym
 • Inhalator GESS WAWELUŚ Polska Marka GESS | Zapytaj w Sklepie Medycznym

Inhalator GESS WAWELUŚ


Nowoczesny inhalator dla dziecka GESS WAWELUŚ 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dostępny w ofercie Polskiej Marki GESS inhalator dla dzieci Waweluś to skuteczne urządzenie do inhalacji przypominające zabawkę - z pomocą sympatycznego, fioletowego smoka błyskawicznie zwalczysz objawy choroby - nawet uciążliwy kaszel i katar. 

Inhalacja dzieci nie należy do czynności najłatwiejszych - są one pełne energii i może wydawać się, że przeprowadzenie spokojnej nebulizacji jest niemożliwe. Inhalatory dla dzieci i niemowląt , w tym także przypominający zabawkę GESS Waweluś, to doskonała okazja na wspólne spędzanie czasu rodziców i ich pociech, która pozwoli połączyć bezpieczne podanie leku z zabawą. Smok WAWELUŚ bez trudu rozbawi każde dziecko, a żywa kolorystyka urządzenia przyciągnie uwagę nawet najmłodszych użytkowników. Nebulizator dla dzieci GESS Waweluś może stać się najlepszym przyjacielem naszego dziecka - razem będą stawiać czoła wszystkim infekcjom! Podczas podawania leku możemy zapoznać nasze pociechy z prastarą legendą o smoku zamieszkującym Kraków lub pokusić się o wspólne stworzenie historii, którego głównym bohaterem będzie dzielny Waweluś - takie aktywności doskonale wpływają na zacieśnianie więzów pomiędzy dzieckiem i rodzicem oraz rozwijają wyobraźnie. 

Inhalatory dla dzieci - kiedy używać i jak działają? 

Maluchy są szczególnie podatne na infekcje w okresie jesienno-zimowym. Inhalacje pozwalają łagodzić objawy kaszlu i drapania w gardle, skutecznie rozpuszczają nawet gęste wydzieliny, nawilżają i łagodzą podrażnione drogi oddechowe. Przeciwskazaniem do tej formy podania leku jest wysoka gorączka, której towarzyszy krwawienie z nosa, zapalenie ropne oraz zdiagnozowane schorzenie niewydolności krążeniowo-oddechowej. 

Inhalator dla całej rodziny

Ten inhalator - zabawka różni się od klasycznych sprzętów profesjonalnych jedynie kolorystyką i kształtem - wszystkie jego podzespoły tworzą urządzenie medyczne do inhalacji wysokiej jakości. To sprawia, że jest to inhalator dla dzieci i dorosłych - może być z powodzeniem użytkowany przez osoby w każdym wieku - wystarczy zastosowanie odpowiednich akcesoriów. Jeśli wyposażymy Wawelusia w smoczek do inhalatora Polskiej Marki GESS, będzie to doskonały inhalator dla niemowlaka, pozwalający na bezpieczne zaaplikowanie leku. Kształt i kolor, jakim charakteryzuje się ten inhalator dla niemowląt, pozwalają na oswojenie noworodka z procesem inhalacji, przypominając mu postać zamocowaną na karuzeli, a niegłośna praca skutecznie uspokoi maleństwo. 

Cichy inhalator dla dziecka

Model posiada pojemnik na lek  5 ml - jest to odpowiedni rozmiar do jednorazowego podania dawki leku lub soli fizjologicznej. Aparat do inhalacji charakteryzuje się także cichą pracą, której głośność nie przekracza 60 dB. Inhalator Waweluś, pomimo posiadania dużego brzuszka, wyróżnia się niską wagą, wynoszącą zaledwie 1,6 kg.  Zestaw zawiera: inhalator z nebulizatorem (pojemnikiem na lek), przewód powietrza, łamany ustnik, dziecięcą maskę oraz filtry powietrza - 5 sztuk. Opcjonalnie można wyposażyć go w smoczek dla niemowląt i maskę dla dorosłych. 

Nebulizator do inhalacji dla dzieci i niemowląt

Jeśli zastanawiasz się, jaki inhalator dla dziecka spełni Twoje oczekiwania i przyniesie ulgę Twojemu dziecku, koniecznie zapoznaj się z produktem Polskiej Marki GESS. Ten model pozwala na nieprzerwaną pracę - nie trzeba wyłączać urządzenia po kilkunastu minutach użytkowania, aby „odpoczęło”. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin wielodzietnych, pozwalające na inhalowanie jednego dziecka po drugim. Inhalator tłokowy GESS WAWELUŚ może być wykorzystywany nawet w terapii antybiotykowej. Nasz aparat sprawdza się doskonale w użytkowaniu w celach zapobiegawczych i diagnostycznych. Ten inhalator dla dzieci to świetny pomysł na prezent dla przyszłych rodziców oraz coraz popularniejszy element wyposażenia wyprawki dla niemowląt. Produkt zgodny z wymaganiami Dyrektywy 93/42/EEC znanej jako MDD oraz z zapisami Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.

Już dziś zamów inhalator GESS WAWELUŚ i korzystaj z jego możliwości!  

Gwarancja - 36 miesięcy

Parametry techniczne inhalatora dla dzieci GESS WAWELUŚ:

Numer Katalogowy :

CN-02WK

Zasilanie          

230V, 60Hz

Pobór mocy     

1.5 A

Pojemność pojemnika na lek  

5ml

Wielkość cząstek  

0.5 μm - 10 μm

Średnica cząstek MMAD

4 μm

Poziom hałasu  

poniżej 60 dB w odległości 1 m.

Prędkość nebulizacji

0.2ml/min

Zakres ciśnienia sprężarki

29 - 43 Psi (200 - 300 KPa / 2.0 - 3.0 bar)

Zakres ciśnienia 

10 - 16 Psi (70 - 110Kpa / 0.7 - 1.1 bar)

Przepływ

6 ~ 8 l/min

Zakres temperatury pracy

10 C - 40 C (50 F - 104 F)

Zakres wilgotności   

10 to 95% RH

Temperatura przechowywania

-20C - 70C (-4 F - 158 F)

Zakres wilgotności  przechowywania

10 to 95 % RH

Wymiary (L x W x H)

160.3 x 153.3 x 225.0 mm

Waga

3.5Lbs (1.6kg)

Akcesoria standardowe 

  • Nebulizator ( rozpylacz)
  • Przewód powietrza
  • Ustnik łamany
  • Maska dziecięca
  • Filtry (5szt)

Akcesoria opcjonalne

  • Smoczek dla niemowląt
  • maska dla dorosłych

TRYB PRACY

CIĄGŁY !

CN-02WK

Specyficzne kody

Powiązane artykuły na blogu